Web sitem nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel ve profesyonel görünüyor. İçeriği etkileyici ve kullanıcı dostu.

Siteniz güzel elinize sağlık.

1673550905834.png

Bu biraz nasıl desem, orantısız durmuş. Daha güzel bir font ile halledilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteniz güzel elinize sağlık.

Eki Görüntüle 1630946

Bu biraz nasıl desem, orantısız durmuş. Daha güzel bir font ile halledilebilir.

Teşekkürler aslında daha sonraki sitelerimde kullanmak için kendime bir logo yaptım sayfayı görüntüleyen cihaz büyük ekranlıysa laptop kücükse telefon logosu çıkıyor ama burada o güncellemeyi yapmadım bu yazıyı yapabilmek için çok uğraştığım için 🤣1c663880-c03d-4b7f-a709-dcf923872322.jpgSophia-1.png

Site çok güzel görünüyor. Ben olumsuz bir şey göremedim çok.

Site güzel görünüyor. Gözüme takılan birkaç şey vardı onu da arkadaşlar söylemiş zaten.

Portfolio kısmındaki resimlere tıkladığımızda daha fazla büyümesi daha iyi olur gibi. Böyle olunca görmek zor oluyor.

Ayrıca İletişim kısmındaki Instagram yerine tıklayınca sayfa bulunamadı hatası alıyorum.

Portfolio kısmındaki resimlere tıkladığımızda daha fazla büyümesi daha iyi olur gibi. Böyle olunca görmek zor oluyor.

Ayrıca iletişim kısmındaki Instagram yerine tıklayınca sayfa bulunamadı hatası alıyorum.

Aaaa doğru çok teşekkür ederim dün Instagram kullanıcı adımı değiştirdim oradan güncellemeyi unuttum iyi ki hatırlattınıız porfolio kısmınıda bir an önce ayarlamaya çalışacağım şimdi ekstradan node.js ile siteyi dinamik hale getirip bir de blog oluşturmaya çalışıyorum.

Instagram kısmını güncelledim.

Son düzenleme:
Güzel olmuş elinize sağlık, bazı tavsiyelerim:

1673787155963.png

Theme Colors kısmındaki butonlara cursor:pointer; verirseniz güzel olur.

1673787202399.png

Yazım kurallarına dikkat etseniz daha iyi olur.

1673787223648.png

Buradaki kutuların aynı yüksekliğe sahip olması daha düzenli gözükmesini sağlayacaktır.

1673787262825.png

Link renkleri de tema rengiyle uyumlu olabilir.

1673787302737.png

resizable: false; yapabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı