Wifi Sınırlı Bağlantı Sorunu

Berk Çağan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 kullanıyorum fakat bazen wifi'de sınırlı erişim hatası alıyorum, Wifinin üstünde sarı ünlem işareti çıkıyor ve internete bağlanamıyorum. Bazen 1-2 saat iiçerisinde geçiyor bazende 1 gün sürüyor. Bağlandığım modem ile alakası yok çünkü başka modemede bağlandığımda böyle oluyor. 2-3 gün içerisinde bu sorun için 8-10 defa format attım artık helak oldum. Bi Windows 7 kuruyorum bi Windows 8, Windows 7'de bu sorun olmuyor. Sadece Windows 8.1'de oluyor çözemedim kaç gündür deli olacağım lütfen biri yardım etsin.

Not: Wifi Sürücüm: Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Güncel sürümü.

Arkadaşlar Windows 8.1 kullanıyorum fakat bazen wifi'de sınırlı erişim hatası alıyorum, Wifinin üstünde sarı ünlem işareti çıkıyor ve internete bağlanamıyorum. Bazen 1-2 saat iiçerisinde geçiyor bazende 1 gün sürüyor. Bağlandığım modem ile alakası yok çünkü başka modemede bağlandığımda böyle oluyor. 2-3 gün içerisinde bu sorun için 8-10 defa format attım artık helak oldum. Bi Windows 7 kuruyorum bi Windows 8, Windows 7'de bu sorun olmuyor. Sadece Windows 8.1'de oluyor çözemedim kaç gündür deli olacağım lütfen biri yardım etsin.

Not: Wifi Sürücüm: Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Güncel sürümü.
Dostum aynı hata bende vardı burdakileri yaptım daha öyle bir sorun yok WİNDOWS 8 SINIRLI ERİŞİM PROBLEMİ - Microsoft Community

Aynen kardeşim bende onu denedim 2 saat önce filan sonra yine sınırlı hatası verdi yarım saat sonra geçti hata şuanda sorun yok bakalım olurmu sorun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı