Windows 10 desteği bitince ne yapacaksınız?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar bitmesine 1 yıl 6 ay kaldı güvenlik güncelleştirmeleri bittiğinde kullanmaya devam mı edeceksiniz? Ben devam ederim. Windows 7 sona ermesine rağmen 2 yıl daha kullandım ve Windows 8.1 de aynı şekilde desteği bittikten sonra kullandım bunun için devam ederim. Siz ne yapacaksınız, Windows 12'ye mi 11'e mi geçeceksiniz yoksa yoksa 10'da mı kalacaksınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre daha kullandıktan sonra 11'e geçerim muhtemelen.

Arkadaşlar bitmesine 1 yıl 6 ay kaldı güvenlik güncelleştirmeleri bittiğinde kullanmaya devam mı edeceksiniz? Ben devam ederim. Windows 7 sona ermesine rağmen 2 yıl daha kullandım ve Windows 8.1 de aynı şekilde desteği bittikten sonra kullandım bunun için devam ederim. Siz ne yapacaksınız, Windows 12'ye mi 11'e mi geçeceksiniz yoksa yoksa 10'da mı kalacaksınız?

Şimdilik Windows 10'dan devam. Gelir gelmez 10'a geçmedik ya 12 de öyle olur muhtemelen. 8'de mesela rezaletti benim gozumde, 8.1 ile duzeltti. 11'de hiç hoşuma gitmedi 12 güzel olursa direkt ona geçebilirim ama yoksa 10'dan devam şu an 11'e geçeceğime Windows 7'yi tercih ederim.

Büyük ihtimalle Windows 12'nin ilk zamanları Windows 11'in ilk zamanları gibi olacak. Bu nedenle Windows 12'ye geçmek mantıksız olur. Ben Windows 10'un destek süresinin bitmesine 3 4 gün kala 11'e geçeceğim hocam.

Windows 11'e geçtim.
Windows 12 diye bir şey yok, insanların uydurması.

Yeni konular

Geri
Yukarı