Windows 10 Ethernet Sürücü Kurulmama Sorunu

tncynk

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba,

Msi h110m gaming anakart var elimde, ethernet bağdaştırıcısı sürücüsü kurulmuyor kafayı yedim, MSI sitesinden indirdim denedim kabul etmiyor. İntel'in sitesinden indirdim o da kabul etmiyor, kısacası sürücü kurulmuyor anakarta. İnternet yok bilgisayarda, MSİ H110M Gaming alıp sürücü sorununu aşan var mıdır, yardım edin lütfen elim kolum bağlı kaldım.

Donanım bu gözüküyor ama sürücü kabul etmiyor.

İntel Ethernet Connection 1219-V

Windows 10 64 kullanıyorum.

Buradan PROWinx64.exe indirin:

Download Intel® Network Adapter Driver for Windows® 10

Bu şekilde kurulmalı.

Olmazda Exe dosyasına sağ tıklayıp klasöre çıkartın. Sonrasında da bu rehberle yükleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücü büyük ihtimalle şu klasörde:

\PROWinx64\PROXGB\Winx64\NDIS65

Buradan PROWinx64.exe indirin:

Download Intel® Network Adapter Driver for Windows® 10

Bu şekilde kurulmalı.

Olmazda Exe dosyasına sağ tıklayıp klasöre çıkartın. Sonrasında da bu rehberle yükleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücü büyük ihtimalle şu klasörde:

\PROWinx64\PROXGB\Winx64\NDIS65
Recep Bey Merhaba, aynı dediğinizi uyguladım, fakat olumlu sonuç alamadım. Aynı sorunu

"intel ethernet connection (7) i219-v" için alıyorum. BIOS güncellemesi yaptım ancak sonrasında bu sıkıntıyla karşılaştım. Anakartım MSI H310M Pro-M2. Anakart sitesindeki son 24.0.0 network sürümünü kurdum olmadı. Intel'in kendi sitesinden 24.2 kurdum yine olmadı. Şimdi CMOS dediğinizi deneyeceğim fakat ondan önce yapılması gereken herhangi bir başka çözüm var mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı