Windows 10 Fall Creators Update Sonrası Sorunlar

Yeni güncellemeyi bende dün yükledim. Fakat Csgo yu açtığım da fps'in 60'a sabitlendi ve düzeltemedim. Xbox DVR kapalı. Güncelleme öncesi 80 90 fps alırken şuan 60 fps sabit. Nvidia Sürücü Güncel!
Benim fark ettiğim sorun bu.
Aynı sorunu bende yaşıyorum LOL 'de 120 FPS aldığım oyun gücelleme sonrası 60 FPS ye sabitlendi, üstelik Geforce experience programını nvidia ekran kartı ile açmıyor, intel hd 3000 ile açıyor. Şaka gibi sürüm olmuş.

Aynı sorunu bende yaşıyorum LOL 'de 120 FPS aldığım oyun gücelleme sonrası 60 FPS ye sabitlendi, üstelik Geforce experience programını nvidia ekran kartı ile açmıyor, intel hd 3000 ile açıyor. Şaka gibi sürüm olmuş.
Microsoft ile irtibata geçin. Bu ve buna benzer sorunlar yaşadım. Microsoft desteği sorununuzu çözüme ulaştıracaktır. Kendilerinin uzaktan bağlantı ile Windows 10 temiz kurulum yapmaları muhtemel.

Çözüm için teşekkür ederim ama kim bilir daha ne gibi bilmediğim çakışmalar vardır o yüzden kararım son sürümünü indirip temiz kurulum yapmak. Bir soru daha soracağım şu an Windows SSD'ye kurulu SSD'de sadece işletim sistemi ve bir kaç şarkı, video ve resimlerim var. Steam'den satın aldığım oyunlarımın hepsi HDD'de SSD'ye kurulum yapacağım için Steam'de sorun yaşar mıyım ?

Temiz kurulum yaptım fakat klavyedeki sorunum çözülmedi. Renk sorunu çözüldü PC eskisine göre biraz daha hızlı açılıyor tek yararı bu oldu.

Windows zamanla güncellemer ile iyilestirmeler yapacaktır diye düşünüyorum. Bende ve birçok kişide benzer sorunlar var. Üstelik bana Microsoft kendileri uzaktan erişim ile sıfırdan kurdular. Sorun tamamen yazılımsal.

Merhaba arkadaşlar,
Fps için sorun Oyun DVR kapatılamamaktadır.
bu yüzden fps 60'a sabit birşekilde ve ses ise yankılı gelmektedir. oyun dvr kapatlıabilirse eğer sorun düzelecektir.

Update üzerinden güncelledim. 3 sorun çıktı.
1)Bilgisayarım Klasörü açıkken soldaki hızlı erişim öğelerine sağ tılayınca Exlorer kendini resetliyor.
2)Sound Blaster Cinema 2 yazılımı Creators geldiğinde de ses sürücüsünü algılamamıştı. Fall Creators'da da aynı sorun var.
3)Ekran kartını güncellediğimde oyunlarda(özellikle gördüğüm CS:GO) ALT+TAB yapınca Laptop kitleniyor. Power tuşuyla resetlemeyince olmuyor. Eski sürüm sürücüyü kullanıyorum hala mecburen. Ve bu sorun Creator'da da vardı ve çözüm bulunamadı. Aynısı Fall Creators'da da var.

Çözüm aradım meşrebimce. Tek çare temiz kurulum. Windows kalıbını MS'dan çektim. Yakında sıfırdan kurulum yaparım.

Update üzerinden güncelledim. 3 sorun çıktı.
1)Bilgisayarım Klasörü açıkken soldaki hızlı erişim öğelerine sağ tılayınca Exlorer kendini resetliyor.
2)Sound Blaster Cinema 2 yazılımı Creators geldiğinde de ses sürücüsünü algılamamıştı. Fall Creators'da da aynı sorun var.
3)Ekran kartını güncellediğimde oyunlarda(özellikle gördüğüm CS:GO) ALT+TAB yapınca Laptop kitleniyor. Power tuşuyla resetlemeyince olmuyor. Eski sürüm sürücüyü kullanıyorum hala mecburen. Ve bu sorun Creator'da da vardı ve çözüm bulunamadı. Aynısı Fall Creators'da da var.

Çözüm aradım meşrebimce. Tek çare temiz kurulum. Windows kalıbını MS'dan çektim. Yakında sıfırdan kurulum yaparım.
Temiz kurulum yaptınız mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı