Windows 10 Kurulumda USB Belleği Görmemesi

empty

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarıma bugün yani 13.07.2017 tarihinde Windows Insider güncelleştirmesi geldi. Güncelleştirmeyi yükledim fakat bilgisayarımda sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Pil düzeyini yanlış göstermesi, programların açılmaması vs. Ben de ayalar/güvenlik ve güncelleştirme bölümünden insider programından çıkış yapmaya çalıştım. Bir önceki windows 10 sürümüne dön seçeneğini seçtim. Bilgisayar bir önceki windows sürümünü yüklüyordu fakat birden boot ekranı geldi. Ekranda birinci sırada Windows Boot Manager seçeneği ikincide sistemin yüklü olduğu diskim, üçüncüde diğer diskim, dört ve beşinci sırada ise PCI LAN seçenekleri vardı. Hangisine basarsam basıyım tekrar o ekran geldi. Ben de kendi flash diske Windows 10 yazarak format atmayı denedim. Bilgisayarım yeni olduğu için UEFI bir format atmak istedim ve GPT düzenini seçtim. Boot ekranında flaşı seçtiğimde ise tekrar aynı ekran geldi ve okumadı. MBR düzenini seçtiğimde yine aynısı oldu. Legacy format atmayı bile denedim yine olmadı. Boot ekranında ne yaparsam yapayım tekrar aynı ekran geliyor. Araştırmadığım yer kalmadı ancak bir çözüm bulamadım. Çözümü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı