Windows 10 Program Kaldıramama

Cnbzmert

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'u kurdum. 2 Gündür hiç sorun yoktu. Ama bugün mağaza açılmıyor. Hiçbir program da silemiyorum. Bu gidişle sistem tamamen oturana kadar Windows 8'de kalacağım. Ne yapabilirim?

Oturmalık diye bir şey yok. Bugün gelen güncelleştirmeyle Windows 10'a geçtim, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Uygulama sorun gidericisini çalıştırıp onarın. http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=271185

Şayet olmazsa mağazayı sıfırlayın. Komut istemini (cmd) yönetici olarak açıp alttaki komutu girip enterlayın.

Kod:
powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.XML

Mağaza önbelleğini de sıfırlayabilirisniz. Başlat çalıştıra WSReset.exe yazıp enterlayın.

Bunlar olmazsa yeni bir yerel yönetici hesabı oluşturup o hesap üzerinden devam edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı