Windows 10 Sürüm 1809 Yeniden Çıktı

Ben 1809 u çıktığında indirmiştim en az 150 farklı bilgisayara yüklemişimdir bir sorun görmedim. Tek fark ettiğim yeniden başlatınca bazı bilgisayarlarda ekran parlaklığı düşüyordu.

Herhangi bir sürümü hiç bu kadar beklemeyen beni, karanlık tema seçeneğiyle müthiş cezbederek gözlerimi yollarda bıraktı. Gelse de kullansak artık stabil sürümü.

Ben 1809 u çıktığında indirmiştim en az 150 farklı bilgisayara yüklemişimdir bir sorun görmedim. Tek fark ettiğim yeniden başlatınca bazı bilgisayarlarda ekran parlaklığı düşüyordu.

Zaten sonradan güncelleme yayınlayarak sorunu çözdüklerini söylediler. Fakat o güncellemesi yayınlanmış 1809 henüz MSDN'ye düşmedi. Bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek. :D

1809 kurmak için beklemeye gerek olduğunu sanmıyorum. ".1" yapı numaralı sürümü kullanıyorum. Şu ana kadar görev yöneticisinde mevcut olan bir "bug" hariç herhangi bir sorunu yok. Bir de bildirimler geldiği halde görünmüyor ama benim zaten görev merkezi kullanmamamdan ötürü beni etkilemiyor.

WZT sitesinden ".1" yapı numaralı sürümü indirebilirsiniz. ".55" yapı numaralı sürümde bildirim sorunu ve görev yöneticisi "bug"u da düzeltildiği için güncelleyip sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Tek sorun bazı dosya türlerinin varsayılan uygulaması değişirilemiyor. Bu da 1803'te de şu an mevcut bir sorun. Microsoft bunu kasım ayının sonuna kadar çözeceklerini söyledi.

WZT sitesi: TechBench by WZT (v4.1.1)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı