Çözüldü Windows 10 yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre_12

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Bilgisayar açılırken daha geç açılıyor ve masaüstündeki hiçbir uygulamalar bir süreliğine gözükmüyor ve masaüstü yanıt vermiyor haline geçiyor. Düzelince ise herhangi bir programda ynı hatayı geri veriyor. (Operada vs.) Acil yardımınıza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• IMG_20200304_213545.jpg
    IMG_20200304_213545.jpg
    495,5 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_20200304_213537.jpg
    IMG_20200304_213537.jpg
    488,4 KB · Görüntüleme: 119
Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Bilgisayar açılırken daha geç açılıyor ve masaüstündeki hiçbir uygulamalar bir süreliğine gözükmüyor ve masaüstü yanıt vermiyor haline geçiyor. Düzelince ise herhangi bir programda ynı hatayı geri veriyor. (Operada vs.) Acil yardımınıza ihtiyacım var.
HDD' nizde problem olabilir. HDDDTune programı ile error scan testi yapın. Testi yaparken quick test seçili olmasın.

HDD' nizde problem olabilir. HDDDTune programı ile error scan testi yapın. Testi yaparken quick test seçili olmasın.
Yaptım sonuçlar.
Masaüstünü yenilerken, Opera'dan bir dosya indirdiğimde indirilen yeri sormak için açıldığında vs. direkt olarak bilgisayar yanıt vermiyor oluyor yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Malwarebytes ve Avira Antivirüs ile defalarca tarama yaptım fakat bir şey çıkmadı.

Dosya Ekleri

• hd tune.png
    hd tune.png
    12,6 KB · Görüntüleme: 146
windows unuz orjinal mi bide sizde hdd var açılışta kasması normal biraz bekleyin hiç bi yere tıklamayın bende de öyle oluyo çünkü
Windows orijinal ve Windows SSD de kurulu.
Açılış hızını geçtim programlarda ve ilk açılışta masaüstünün yanıt vermiyor olması ilginç daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.

Windows orijinal ve Windows SSD de kurulu.
Açılış hızını geçtim programlarda ve ilk açılışta masaüstünün yanıt vermiyor olması ilginç daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.

peki regedit ayarlarıyla oynadınız mı yada hizmetler den bilmediğiniz bi hizmeti kapattınız mı

Masaüstüne yenile yapıyorum her şey 4-5DK yanıt vermiyor oluyor.
peki regedit ayarlarıyla oynadınız mı yada hizmetler den bilmediğiniz bi hizmeti kapattınız mı
Hayır hiçbir ayarla oynamadım bu sorun olduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Malwarebytes ile tarama yaptığımda bir kaç kayıt defterinin karantinaya taşınması gerektiğini söyledi bende karantinaya taşıyıp sildim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 108
  • Adsız.png
    Adsız.png
    86,3 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
Ne yaptığınızı tam olarak bilemiyorum. Sosyal'den bir Windows 10 indirip temiz kurulum yapın. Sonra güvenlik yazılımı vs yüklemden sistemi test edin. Sadece ekran kartı sürücüsünü yükleyin. Sorun devam ederse detaylı olarak inceleyelim.

Temiz kurulum yapmadan daha farklı bir yolla sorunu çözemez miyiz? Şu anda bilgisayarımda yüksek boyutlu dosyalar oyunlar vs. mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı