Windows 10 yeni SSD'ye nasıl atılabilir?

erenn cann

Centipat
Daha fazla  
SSD aldım, bu SSD'yi Windows açılırken yani bilgisayarı açtığımda bu SSD'den açılsın istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Veya bilgisayara format atıp Windows'u SSD'di ye nasıl kurabilirim bununla alakalı video atabilir misiniz?

Kral sanırım burada benim sorumun cavabı yok şimdi dah net açıklim benim PC de Windows 10 var zaten ama depolama yetmediği için yeni SSD aldım bu SSD'ye Windows nasıl taşırım bunu öğrenmek istiyorum.

Teşekkür ederim bir sorum daha var beb bilgisayara format atsam sonra istediğim diske indirebiliyor muyum Windows'u bunun la alakalı video barsa onu da atabilir misiniz?

Teşekkür ederim bir sorum daha var beb bilgisayara format atsam sonra istediğim diske indirebiliyor muyum Windows'u bunun la alakalı video barsa onu da atabilir misiniz?

Format atarken hangi diski seçerseniz Windows ona kurulur. Disk değiştirmek için klonlama yapmanız veya yeniden format atmanız gerekir.

Kral benim 2 SSD var normalde 1 SSD de Windows var şimdi 2. SSD'yi main olarak kullanmak istiyorum bilgisayarı format atarak bunu nasıl yapabilirim bidahahiç uğraşmak istemiyorum klonlama ile.

Kral benim 2 SSD var normalde 1 SSD de Windows var şimdi 2. SSD'yi main olarak kullanmak istiyorum bilgisayarı format atarak bunu nasıl yapabilirim bidahahiç uğraşmak istemiyorum klonlama ile.

Şu anki SSD'yi söküp yenisini takacaksın, Windows'u yeni SSD'ye kurduktan sonra eski SSD'yi takıp biçimlendireceksin, Windows yeni SSD'de olacak, eski SSD'yi depolama olarak kullanabilirsin.

Geri
Yukarı