Çözüldü Windows 10'da ses aygıtı ve ekran kartı görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YalpTurhan2125

Picopat
Daha fazla  
Windows 11'den 10'a geçtim. Hatam bilgisayar ekran kartını Wi-Fi'yi ve ses sürücüsünü görmüyor. Sonra tekrar Windows 11'e geçmek zorunda kaldım ve hata hala devam ediyor. USB ile kurulumu yaptım. Nedenini bilmiyorum hatanın. Yardım lazım. Marka Dell.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 11'den 10'a geçtim. Hatam bilgisayar ekran kartını Wi-Fi'yi ve ses sürücüsünü görmüyor. Sonra tekrar Windows 11'e geçmek zorunda kaldım ve hata hala devam ediyor. USB ile kurulumu yaptım. Nedenini bilmiyorum hatanın. Yardım lazım. Marka Dell.
Sürücüleri yüklemeyi dene.
Sürücüleri yüklemeyi dene.

Çözüm
Hadi ses aygıtını anlarımda ekran kartını nasıl görmüyor hocam 😃 vallahi biraz ilkel kalacak ama aç kapa yapın bir belki düzelir ilk defa böyle bir şey duydum.

Görmemesi normal, en az 10 kere format atmışlığım var bir sürü bilgisayara sürücüleri kurmayinca göstermiyor ekran kartını vs.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı