Çözüldü Windows 11 'CRITICAL_PROCESS_DIED' ile 'PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yigit98

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
gtx 1650
Selam ve esen.

Geçen hafta bilgisayar durduk yere mavi ekrana alıp sonra yeniden başlıyordu. Bunun üstüne güncelleme yoklayıp olan güncellemeyi kurdum ve problem devam edip durdu derken dün, konu adında yazan hataları verdi fakat daha çok "CRITICAL_PROCESS_DIED" hatası alıyorum mavi ekranda.

Sonrasinda yeniden başlayıp otomatik onarıma alıyor fakat onarım olmuyor. Güvenli mod açılmıyor ve USB'siz format da olmadı.

RAM, GPU gibi donanımların zarar görmüş olmasından korkuyorum fakat son zamanda bilgisayarım daima sabit duruyordu, darbe vs almadı da.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

A.cil bir durum. Hiç anlayan yok mu?

Dosya Ekleri

• 20230919_000555.jpg
    20230919_000555.jpg
    331,5 KB · Görüntüleme: 51
  • 20230919_000616.jpg
    20230919_000616.jpg
    293,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Selam ve esen.

Geçen hafta bilgisayar durduk yere mavi ekrana alıp sonra yeniden başlıyordu. Bunun üstüne güncelleme yoklayıp olan güncellemeyi kurdum ve problem devam edip durdu derken dün, konu adında yazan hataları verdi fakat daha çok "CRITICAL_PROCESS_DIED" hatası alıyorum mavi ekranda.

Sonrasinda yeniden başlayıp otomatik onarıma alıyor fakat onarım olmuyor. Güvenli mod açılmıyor ve USB'siz format da olmadı.

RAM, GPU gibi donanımların zarar görmüş olmasından korkuyorum fakat son zamanda bilgisayarım daima sabit duruyordu, darbe vs almadı da.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

A.cil bir durum. Hiç anlayan yok mu?
En son ne zaman format attın?

Söylediklerinize göre muhtemelen diskle ilgili bir sorun var diye düşünüyorum fakat daha net bir sonuç için dump dosyalarınızı paylaşmanız gerekiyor.

Söylediklerinize göre muhtemelen diskle ilgili bir sorun var diye düşünüyorum fakat daha net bir sonuç için dump dosyalarınızı paylaşmanız gerekiyor.

USB ile format attım ve düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı