Windows 11 ikonlar çalıntı mı?

Akif1601

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben birkaç yıl önce Windows 11 diye bir şey yokken Windows 10'a bir tema kurdum. Sonra Windows 11 çıkınca betasını kurdum ve gözüme ikonlar çarptı. Özellikle indirilenler klasörünü konunu daha önce internete görmüştüm. İndirdiğim tema bir ikon paketi kullanıyordu. İkon paketi devian art diye bir sitedeydi birkaç yıl oldu sileli o temayı. Temayı bulamam ama ikon paketini belki bulursam atarım. Sizce Windows 11 ikonlar çalıntı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 komple makyaj zaten. İkon mikon değişmiş biraz tema değişikliği o kadar. Hala Windows 7 makyajlı işletim sistemi kullanıyor Microsoft. Akıl alır gibi değil.
Ne yapsın adamlar? Çalışan, herkes tarafından sevilen sistemi neden değiştirsinler?

Ne yapsın adamlar? Çalışan, herkes tarafından sevilen sistemi neden değiştirsinler?
Birazcık çağın tasarım ve kullanıcı deneyimi trendlerini takip ederlerse eğer hem göze daha şık gelen bir işletim sistemi yapmış olurlar hem de geliştiricilerle daha uyumlu şekilde iş birliği yapabilirler. Yoksa nasıl olsa Windows kullanmak zorundalar diyerek gamerların sırtından geçinmeye devam ederler taa ki Apple oyun dünyasına ciddi bir giriş yapana kadar. Microsoft’un çok az ömrü kaldı.

Merhaba arkadaşlar. Ben birkaç yıl önce Windows 11 diye bir şey yokken Windows 10'a bir tema kurdum. Sonra Windows 11 çıkınca betasını kurdum ve gözüme ikonlar çarptı. Özellikle indirilenler klasörünü konunu daha önce internete görmüştüm. İndirdiğim tema bir ikon paketi kullanıyordu. İkon paketi devian art diye bir sitedeydi birkaç yıl oldu sileli o temayı. Temayı bulamam ama ikon paketini belki bulursam atarım. Sizce Windows 11 ikonlar çalıntı olabilir mi?
Windows 11 daha ortada yokken Windows 10'a gelecek büyük bir güncelleme vardı, onda da bu ikonlar vardı beta sürümlerinde. Windows 11 duyurulunca güncelleme ona dönüştü. O tema muhtemelen oradan almıştır ikonları.

Geri
Yukarı