Windows 11 key önerisi

Atmaca_27

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, iyi akşamlar. Benim şu an mevcut Windows 11 Pro keyimin süresi dolmak üzere. Zaten bedava etkinleştirmiştim. Sizce onu bedava etkinleştirmiş olmam bilgisayarıma bir sorun oluşturmuş mudur?(biliyorum bu geç sorulmuş bir soru). İkinci olarak da şu an ucuza nereden Windows 11 Pro key satın alabilirim? https://softixir.com/urun/microsoft-windows-11-pro-dijital-lisans-anahtari/?utm_source=Google Shopping&utm_campaign=urunler&utm_medium=cpc&utm_term=17784
Böyle bir site var 40 liraya satıyor güvenilir midir? Teşekkürler.

O siteyi bilmiyorum güvenilir ise alabilirsin ama güvenilir değilse attığım linkten alabilirsin hocam. Windows 10 keyleri 11'de çalışıyor bu arada.

200 TL çok pahalı. Ben buradan aldım, sorunsuz kullanıyorum:

200 TL çok pahalı. Ben buradan aldım, sorunsuz kullanıyorum:

90TL kanka?

Windows 10 Pro = Windows 11 Pro zaten. 20 TL için bilmediğim siteden almazdım ben.
Alma o zaman, sana kimse zorla satmadı. Konu sahibi de sen değilsin. Ben aldım ve güvenilir. Yorumlarına da bakabilirsin. Kendim tecrübe ettim ve kullanıyorum. Hiçbir sorun da yok. Dilersen kanıt da atayım. Sen bilmiyorsun diye almayacak mı?

Hocam ben Windows 11 kullanıyorum 10 ile etkinleştirebilir miyim?
Windows 10 Pro = Windows 11 Pro zaten. 20 TL için bilmediğim siteden almazdım ben.

Alma o zaman, sana kimse zorla satmadı. Konu sahibi de sen değilsin. Ben aldım ve güvenilir. Yorumlarına da bakabilirsin. Kendim tecrübe ettim ve kullanıyorum. Hiçbir sorun da yok. Dilersen kanıt da atayım. Sen bilmiyorsun diye almayacak mı?

Hocam size güveniyorum inşallah patlamam.

Hocam size güveniyorum inşallah patlamam.
Buyurun kanıt da atayım. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız direkt olarak mailde yazan numaradan satıcı ile WhatsApp üzerinden iletişime geçin. İlgilenirler.

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı