Windows 11 kurulu gelen bir sistemi 10'a çevirmek doğru mu?

M3rt0o

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB ddr4 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
Nvidia Geforce RTX 2050
İşlemci
İntel Core İ5 11800H
Sistem özelliklerinden kaynaklı değil 10'un daha stabil olduğunu düşünüyorum tabii bir alt işletim sistemi için uyuşmayan sürücü sıkıntısı yaşamayacaksam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop üreticisi Windows 10 sürücülerini sağladıysa sorun çıkmaz. Yoksa manuel aramak zorunda kalırsın. Ancak muhtemelen 11800H işlemcisinin bağlı olduğu chipset dahil tüm bileşenlerin sürücüsü vardır. Windows 11 öncesine veya ilk zamanlarına denk gelen bileşenler bunlar.

Sistem özelliklerinden kaynaklı değil 10'un daha stabil olduğunu düşünüyorum tabii bir alt işletim sistemi için uyuşmayan sürücü sıkıntısı yaşamayacaksam.
Deneme yanılma yöntemiyle gidebilirsin nasıl olsa yazılımsal bir sorunla karşılaşıcaksın.Dene baktın sürücü sorunları oluyor.Temiz Windows 11 kurulumu yap tekrar .

Bir sorun olmaz, sadece formatlarken RST(Rapid Storage Techonology) driver yüklemesi isteyebilir. Format atacağın USB'yi görmüyor ise anlaki RST istiyor.
Bunu da formatlamadan önce yüklüyorsun biraz meşakatli iş.

Bir sorun olmaz, sadece formatlarken RST(Rapid Storage Techonology) driver yüklemesi isteyebilir. Format atacağın USB'yi görmüyor ise anlaki RST istiyor.
Bunu da formatlamadan önce yüklüyorsun biraz meşakatli iş.
İnsanlar bir sorun yaşamış mı diye bir sorayım demiştim ne güzel orijinal win 11 desteği kesilmese 10'la devam ederdim aslında olabilirmişte.. Sadece birini geliştirmek değil de diğeri üzerinden de çalışmak..

İnsanlar bir sorun yaşamış mı diye bir sorayım demiştim ne güzel orijinal win 11 desteği kesilmese 10'la devam ederdim aslında olabilirmişte.. Sadece birini geliştirmek değil de diğeri üzerinden de çalışmak..

Aynı fikirdeğim, keşke win10 desteği kesilmese :/ maalesef eninde sonunda win11 geçeceğiz...

Yeni konular

Geri
Yukarı