Windows 11 lisans kodu nereden satın alınır?

tqrak

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11 lisans kodunu nereden satın alabilirim? Birçok yerde çok farklı fiyatlarda var o yüzden sormak istedim, bildiğiniz güvenilir bir yer varsa öneride bulunabilirsiniz.

Windows 11 lisans kodunu nereden satın alabilirim? Birçok yerde çok farklı fiyatlarda var o yüzden sormak istedim, bildiğiniz güvenilir bir yer varsa öneride bulunabilirsiniz.

Jet Lisans'dan aldım memnunum bir sorunu yok yanlış hatırlamıyorsam 130TL olması lazım.

İşletim sistemi kurulu değilse Windows 10 ISO kurun Windows 10 keyleri daha ucuz sonrasında Windows 11'e ücretsiz yükseltebiliyorsunuz.

İşletim sistemi kurulu değilse Windows 10 ISO kurun Windows 10 keyleri daha ucuz sonrasında Windows 11'e ücretsiz yükseltebiliyorsunuz.

Windows 8 keyi almışlığım, format sonrası doğrudan Windows 11 kurup girmişliğim ve kabul etmişliği var. Nasıl bir key ise kaç defa format attım tekrar key istemedi.

Ne kadar fark oluyor ki? Jetlisans'ta 11 Home 130₺ civarı şu an. Ben de yeni bir sistem aldım, Windows 11 kuracağım ona göre USB hazırladım silip yeniden 10 için USB hazırlamaya gerek var mı?

Ne kadar fark oluyor ki? Jetlisans'ta 11 Home 130₺ civarı şu an. Ben de yeni bir sistem aldım, Windows 11 kuracağım ona göre USB hazırladım silip yeniden 10 için USB hazırlamaya gerek var mı?

Sizin tercihiniz hocam uğraşmaya değmez derseniz 11 lisansı alın.

25₺ civarı fark varmış hocam gerek yok uğraşmaya ama ilk başta yorumunuzu görseydim öyle yapardım, teşekkürler.

Rica ederim hocam, evet 25TL fark için uğraşılmaz 11 keyi alın. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı