Windows 11 oyun performansını arttırır mı?

Yer
Bursa
Merhaba, aklıma takıldı şu an. Windows 10 Pro kullanıyorum W11 oyunlar için daha iyi optimize edilmiş falan deniliyor. Şu an W11 geçsem performans artar mı? 2. soru olarak şu an bilgisayarımda oyunlar hesaplar falan bir sürü şey kurulu bunların hiçbiri gitmeden W11 geçmek mümkün mü yoksa USB ile format atarak mı geçmem gerekiyor?

Athlon 3000G.
Vega 3
2x8 3200MHz.
A320M a Pro Max.

Merhaba, aklıma takıldı şu an. Windows 10 Pro kullanıyorum W11 oyunlar için daha iyi optimize edilmiş falan deniliyor. Şu an W11 geçsem performans artar mı? 2. soru olarak şu an bilgisayarımda oyunlar hesaplar falan bir sürü şey kurulu bunların hiçbiri gitmeden W11 geçmek mümkün mü yoksa USB ile format atarak mı geçmem gerekiyor?

Athlon 3000G.
Vega 3
2x8 3200MHz.
A320M a Pro Max.

Bugün Valorant oyununda deneyimledim Windows 11 kurup değerlerde düşüş gördüm pişman olup Windows 10'a geri döndüm.

Temelde görünüş harici, öyle aman aman bir değişiklik yok. Çekirdek bile aynı zaten.
Ben şahsen bir artış veya düşüş görmedim, artış gören de tanımıyorum.

Evet veya hayır gibi kesin olmayan yanıtlar gelecek. İyisi mi siz Windows 11 kurup test edin derim.

Athlon 3000G.
Vega 3
2x8 3200MHz.
A320M a Pro Max.

Forza Horizon 5'te fark etmişti bende ama şu an hala 10 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı