Çözüldü Windows 11 sürekli RX6600 sürücüsünü yükleyip duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kebap24

Hectopat
Yer
Antalya
İyi sosyaller Windows 11 sürekli RX6600 ekran kartımın driverını yükleyip duruyor ve böyle olunca kendi yüklediğim driver ile çakışıyor. Bu sorun önceden yoktu bir anda oldu ve internette bulduğum bütün yöntemleri denesem de çözüm olmuyor ancak Windows Update'yi durdurmam gerekiyor. Bu sefer de diğer güncellemeleri alamıyorum. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıdaki şeyleri yapmadan önce Windows güncelleştirmelerini, güncelleştirme merkezinden duraklatın. Daha sonra da DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın.

Linkteki yazılımı indirip çalıştırın. Sonraki butonuna basın ve Hide updates seçeneğini seçin. Orada karşınıza birkaç güncelleme çıkacak. AMD ile ilgili olan sürücüyü seçip devam edin. En sonunda Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri denetleyerek kontrol edin. İşiniz bittiğinde yazılımı silebilirsiniz.
Aşağıdaki şeyleri yapmadan önce Windows güncelleştirmelerini, güncelleştirme merkezinden duraklatın. Daha sonra da DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın.

Linkteki yazılımı indirip çalıştırın. Sonraki butonuna basın ve Hide updates seçeneğini seçin. Orada karşınıza birkaç güncelleme çıkacak. AMD ile ilgili olan sürücüyü seçip devam edin. En sonunda Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri denetleyerek kontrol edin. İşiniz bittiğinde yazılımı silebilirsiniz.

Çözüm
Yöntemleri deneyip geri dönüş yapacağım.

Linkteki yazılımı indirip çalıştırın. Sonraki butonuna basın ve hide updates seçeneğini seçin. Orada karşınıza birkaç güncelleme çıkacak. AMD ile ilgili olan sürücüyü seçip devam edin. En sonunda Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri denetleyerek kontrol edin. İşiniz bittiğinde yazılımı silebilirsiniz.

Hocam ilk bu yöntemi denedim sorunum çözüldü çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı