Çözüldü Windows 11'de SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

SumTix

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma bugün Windows 11 kurdum. Az önce de SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası aldım. Daha önce mavi ekran hatalarından dolayı RAM ve tüm SSD ve HDD birimlerini test ettim ve SSD'yi yeni değiştirdim. Bu hatayla ilk kez karşılaşıyorum, birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır bağlı herhangi bir ses aygıtı yok. Ekran kartından kaynaklandığını biliyorum ama Driver falan olayı mı yoksa donanımsal bir sıkıntısı mı var onu bilmiyorum.

Bir USB aygıtı hata vermiş. Ses sürücülerinle ilgili de hata var. Feb 24 AMD sürücülerinde bu mavi ekran hatası olduğunu biliyorum.
Ekran kartın ana sebep. Bu cihazda USB ile bağlı olan bir ses aygıtı var mı? MediaTek internet alıcının sürücüsünü de güncelle.

Rich (BB code):
0: kd> lmDvmnetr28ux
Browse full module list
start end module name
fffff806`98830000 fffff806`98a59000 netr28ux (deferred)
 Mapped memory image file: C:\ProgramData\dbg\sym\netr28ux.sys\55672624229000\netr28ux.sys
 Image path: \SystemRoot\System32\drivers\netr28ux.sys
 Image name: netr28ux.sys
 Browse all global symbols functions data
 Timestamp: Thu May 28 17:28:52 2015 (55672624)
 CheckSum: 0022DFFD
 (.............)
 File date: 00000000.00000000
 Translations: 0000.04b0
 Information from resource tables:
 ProductName: MediaTek 802.11n Wireless Adapters

Ekran kartın ana sebep. Bu cihazda USB ile bağlı olan bir ses aygıtı var mı? MediaTek internet alıcının sürücüsünü de güncelle.

Rich (BB code):
0: kd> lmDvmnetr28ux
Browse full module list
start end module name
fffff806`98830000 fffff806`98a59000 netr28ux (deferred)
 Mapped memory image file: C:\ProgramData\dbg\sym\netr28ux.sys\55672624229000\netr28ux.sys
 Image path: \SystemRoot\System32\drivers\netr28ux.sys
 Image name: netr28ux.sys
 Browse all global symbols functions data
 Timestamp: Thu May 28 17:28:52 2015 (55672624)
 CheckSum: 0022DFFD
 (.............)
 File date: 00000000.00000000
 Translations: 0000.04b0
 Information from resource tables:
 ProductName: MediaTek 802.11n Wireless Adapters

Hayır bağlı herhangi bir ses aygıtı yok. Ekran kartından kaynaklandığını biliyorum ama Driver falan olayı mı yoksa donanımsal bir sıkıntısı mı var onu bilmiyorum.

Bir USB aygıtı hata vermiş. Ses sürücülerinle ilgili de hata var. Feb 24 AMD sürücülerinde bu mavi ekran hatası olduğunu biliyorum.

Çözüm
Ses sürücülerinin hatalarını aygıt yöneticisinde gördüm güncelleyemedim , ana sıkıntı USB aygıtındansa Wİ-Fİ adaptöründendir çünkü bağlı başka bir aygıt yok. Ses sürücülerini yarın iş yerine geçince güncellerim , adaptörün de sürücülerini güncellersem sıkıntı çözülür mü?

Ses sürücülerinin hatalarını aygıt yöneticisinde gördüm güncelleyemedim, ana sıkıntı USB aygıtındansa Wi-Fi adaptöründendir çünkü bağlı başka bir aygıt yok. Ses sürücülerini yarın iş yerine geçince güncellerim, adaptörün de sürücülerini güncellersem sıkıntı çözülür mü?

Kesin konuşmak bu mavi ekran işlerinde yanlış olur. Dediklerimizi yap ve kontrol ettikten sonra sonucu söyle.

Kesin konuşmak bu mavi ekran işlerinde yanlış olur. Dediklerimizi yap ve kontrol ettikten sonra sonucu söyle.
Tamamdır. Yarın deneyip biraz kullandıktan sonra tekrar yazarım. Yardım için teşekkürler 🌹

Hocam çok teşekkür ederim Driver'ları güncelledim her şey güzel çalışıyor çok sağolun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı