Windows 7 32 Bit CS:GO.exe çalışmayı durdurdu hatası

PCUSTASI

Hectopat
Herkese merhaba.
Ben CS:GO 3,74$ iken aldım fakat oyuna girip, 8-10 dk oynadıktan sonra (oyun içinde olsam bile) yada harita değişimlerinde CS:GO.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. XP Service Pack 2 yaparak da denedim. Cl_disable (tam hatırlayamıyorum modlu bir şeydi) değerini 1 yaparak denedim. Yine de olmadı. İşletim sistemim Win 7 32 Bit Ultimate

- - - Güncellendi - - -

Sadece CS:GO da olmuyor Just Cause 2'de de oluyor şimdi denedim.

- - - Güncellendi - - -

Driverler güncellendi hala atıyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp seçeneklerden oyunun içerik dosyalarını doğrula der misiniz?

Maalesef yine aynı hatayı almaya başladım :( Tam sevinmiştim ki başka servere girerken aynı hatayı verdi. Ya 10 dk sonra atıyor ya da harita değişiminde 5sn sayma yerinde.

- - - Güncellendi - - -

Olmazsa Windows8 kuracağım mecburen 64 bit :( ama formatla da uğraşmayı istemiyorum.

Sırf bu yüzden format attım daha yeni sadece steam ve CS:GO var :( idle serverindeyken 2 saat afk kaldım atmadı ama başka (normal) serverlerde 10 dk sonra yada 5Sn bekleme yerinde (harita değişince) CS:GO.exe çalışmayı durdurdu diyor. Sadece CS:GO ve Just Cause 2 de oldu bunlar diğer 14 oyunda olmuyor nedense :(

- - - Güncellendi - - -

Yapılacak başka bir şey yoksa win 8 indiriyorum mecburen :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı