Windows 7 32 Bit CS:GO.exe çalışmayı durdurdu hatası

PCUSTASI

Hectopat
Herkese merhaba.
Ben CS:GO 3,74$ iken aldım fakat oyuna girip, 8-10 dk oynadıktan sonra (oyun içinde olsam bile) yada harita değişimlerinde CS:GO.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. XP Service Pack 2 yaparak da denedim. Cl_disable (tam hatırlayamıyorum modlu bir şeydi) değerini 1 yaparak denedim. Yine de olmadı. İşletim sistemim Win 7 32 Bit Ultimate

- - - Güncellendi - - -

Sadece CS:GO da olmuyor Just Cause 2'de de oluyor şimdi denedim.

- - - Güncellendi - - -

Driverler güncellendi hala atıyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp seçeneklerden oyunun içerik dosyalarını doğrula der misiniz?

Maalesef yine aynı hatayı almaya başladım :( Tam sevinmiştim ki başka servere girerken aynı hatayı verdi. Ya 10 dk sonra atıyor ya da harita değişiminde 5sn sayma yerinde.

- - - Güncellendi - - -

Olmazsa Windows8 kuracağım mecburen 64 bit :( ama formatla da uğraşmayı istemiyorum.

Sırf bu yüzden format attım daha yeni sadece steam ve CS:GO var :( idle serverindeyken 2 saat afk kaldım atmadı ama başka (normal) serverlerde 10 dk sonra yada 5Sn bekleme yerinde (harita değişince) CS:GO.exe çalışmayı durdurdu diyor. Sadece CS:GO ve Just Cause 2 de oldu bunlar diğer 14 oyunda olmuyor nedense :(

- - - Güncellendi - - -

Yapılacak başka bir şey yoksa win 8 indiriyorum mecburen :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı