Windows 7 kullanılır mı?

Mantıklı hocam Windows 7 geçmeniz tavsiye edilir az yer kaldığında bilgisayar yavaşlar Windows 7 120 GB için olur.
Dostum yeni bir bilgisayar için windows 7 geçmek biraz saçma olmaz mı? sencede aklı başında olan bir insan max düşebileceği sürüm 8.1 dir lakin bilgisayarı eski ise windows 7 olabilir evet kullanışlıdır.

Dostum yeni bir bilgisayar için Windows 7 geçmek biraz saçma olmaz mı? Sencede aklı başında olan bir insan Max düşebileceği sürüm 8.1'dir lakin bilgisayarı eski ise Windows 7 olabilir evet kullanışlıdır.

120 GB SSD var diyor. Windows 7 ve 8.1 olur.
8.1'in sistem gereksinimlerine bakmadım o yüzden.

İşte bizde onun yüzünden 8.1e inebilirsin diyoruz.Ama görmedim değil bazı arkadaşlarım yeni nesil bilgisayarlarda windows 7 kullanıyolar alışkanlık alabiliyor. İlk aldığımız bilgisayar windows 7 olduğu için :D

Windows 7 ve 8.1 değil sadece 8.1 olur. Kolaysa bu yılda git Windows 7'yi kendi sistemine kur ve kullanmaya çalış. İnternete dahi adam akıllı giremeyeceksin, Steam, Discord gibi programları bile doğru düzgün çalıştıramayacaksın.

Windows 7 ve 8.1 değil sadece 8.1 olur. Kolaysa bu yılda git Windows 7'yi kendi sistemine kur ve kullanmaya çalış. İnternete dahi adam akıllı giremeyeceksin, Steam, Discord gibi programları bile doğru düzgün çalıştıramayacaksın.
Abartmaya gerek yok, saydıklarının hepsi Win7 ile yapılabiliyor. Sistem eski ise Win7 dan daha iyidir.
O zaman çok saçma olur. Win10 kullanmaya devam edin.

@Oikkesh Ben Windows 7'yi deneme amaçlı kurduğumda (kurulum Technopat üzerinde paylaşılan ISO dosyaları ile yapıldı) Technopat Sosyal'e dahi doğru düzgün giremiyordu. Sayfa bozuk şekilde yükleniyordu. Ek bir güncelleme yaptıktan sonra Internet Explorer 11 güncellemesini indirebildim. Bu şekilde biraz düzeldi. Fakat bu sefer de Steam, Discord, Microsoft Edge gibi yazılımlar düzgün çalışmamaya başladı.

Windows 7 ve 8.1 değil sadece 8.1 olur. Kolaysa bu yılda git Windows 7'yi kendi sistemine kur ve kullanmaya çalış. İnternete dahi adamakıllı giremeyeceksin, Steam, Discord gibi programları bile doğru düzgün çalıştıramayacaksın.

Eski bilgisayarımda her şeyi çalıştırabiliyordum W7 😆

Yeni konular

Geri
Yukarı