Windows 7 kullanılır mı?

Eski bilgisayarımda her şeyi çalıştırabiliyordum Windows 7'de 😆
Zamanında tüm güncellemeleri yükleyebildiyseniz tabii ki çalıştırırsınız. Fakat şimdi yeni bir kurulum gerçekleştirecekseniz kurulum bittiğinde güncellemeler yüklü olmayacak. Windows 7 desteği bittiği için tüm güncellemeler de doğru düzgün indirilemiyor. Bu sebeple kullanılmaz. Zaten 8.1 varken bu yılda Windows 7'yi kullanmak saçma.

Zamanında tüm güncellemeleri yükleyebildiyseniz tabii ki çalıştırırsınız. Fakat şimdi yeni bir kurulum gerçekleştirecekseniz kurulum bittiğinde güncellemeler yüklü olmayacak. Windows 7 desteği bittiği için tüm güncellemeler de doğru düzgün indirilemiyor. Bu sebeple kullanılmaz. Zaten 8.1 varken bu yılda Windows 7'yi kullanmak saçma.

Windows 8.1 kötü diyorlar neden.

Windows 8.1 kötü diyorlar neden?
Başlat menüsü tam ekran diye. Birçok alternatif yazılım ile alışık olduğumuz hale getirilebiliyor fakat kötü diyenler bununla uğraşmak yerine işletim sistemini kötülemeyi tercih ediyor ki bana göre tam ekran olan başlangıç daha güzel.

Başlat menüsü tam ekran diye. Birçok alternatif yazılım ile alışık olduğumuz hale getirilebiliyor fakat kötü diyenler bununla uğraşmak yerine işletim sistemini kötülemeyi tercih ediyor ki bana göre tam ekran olan başlangıç daha güzel.

Aynen Windows 8.1 için başlat tam ekran ayarları gelmeliydi.

Aynen Windows 8.1 için başlat tam ekran ayarları gelmeliydi.
Birçok yazılım ile başlat menüsü alışık olunan hale getirilebilmekte. Mesela böyle bir yazılım var. Ayrıca alternatifi de bir ton yazılım var aynı işlevi gören. Dilerseniz Technopat'da bunun için konu açabilirsiniz.

Birçok yazılım ile başlat menüsü alışık olunan hale getirilebilmekte. Mesela böyle bir yazılım var. Ayrıca alternatifi de bir ton yazılım var aynı işlevi gören. Dilerseniz Technopat'da bunun için konu açabilirsiniz.

Hocam böyle programları pek sevmem ama artık konuşmayalım ceza yeriz.

Modifiye edilmiş Sistemlerde genelde daha az alan kaplıyorlar. Kullanabilirsiniz, güvenlik vs. gibi sorunlar kendinize kalmış. Eğer kullanacaksanız Atlas OS ve Windows Ame önerimdir. Bu arada en kötü 8.1 kullanın. Öldürün şu W7 sevdasını artık.

Hocam öncelike Windows 7 SSD için uygun değil mesela SSD bilgisayarı hızlı başlatmada HDD'e göre çok daha iyidir elbette ancak Windows 7'de UEFI desteği olmadığı için PC yavaş açılabilir. Güvenlik gerçekten hiç iyi değil zaten tasarımıda kötü oyun konusunda PC'niz iyi ise Windows 10 daha iyi işler çıkartacaktır bence kesinlikle Win 10'da kalın.
ve hocam ben şuan 8.1'Deyim en azından 7ye göre daha hızlı ve güvenli ve desteği var illa geçicem diyorsanız 8.1'e geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı