Windows 8.1 Etkinleştirme

Öğrenciyseniz DreamSpark' dan alın. Eğer korsan alıcam diyorsan illa KmSpico kullanabilirsin.

Bedavaya ürün anahtarı bulamazsınız internetten. Eğer Windows'unuzu etkinleştirmek istiyorsanız para ile ürün anahtarı alabilirsiniz. Ama para vermem diyorsanız da warez olarak Kmspico programı var onunla full yapabilirsiniz fakat orjinali kadar sağlam olmaz.

Merhabalar, benim laptopım orjinal Windows 8.1 SL Türkçe 64 Bit ile gelmişti fakat ben 8.1 Pro 64 Bit yükledim, Recep Abi'nin bağlantısından. İnternetten kurulum sırasında istenen kodu bulup, temiz bir kurulum yaptım fakat bilgisayarım klasörüne girdiğimde hala Windows'u etkinleştir diyor. İnternete pek güvenmedim, etkinleştirme ayağına temiz sisteme virüs doldurmayalım diye. Sizin bu konuda güvendiğiniz etkinleştirme programı var mıdır yani tavsiye edebileceğiniz? Orjinal Windows kodumu bilmiyorum, kurulu gelmişti. Sağında solunda da yazmıyor bir şey. Hem zaten Pro kurdum o kodu bulabilsem bile çalışacağından emin değilim o yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden yardımcı olacaklara teşekkür eder ve herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı