Windows 8.1 Format Nasıl Atabilirim?

Yunus Emre Koç

Hectopat
Yer
Çerkezköy
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Ben hayatımda ilk kez format atacagım. Recep abinin format atma videosunu izledim. Recep abi ve bu işlerden anlayan arkadaşlar, ben kursa gitmeden önce kardeşim bilgisayarı açmıştı bende kapat dedım ve kasa üzerindeki kapatma düğmesine bastim pc açılırken.

Format atmaya karar verdim ve PC'i açtığımda Casper yazisi geldiği sırada f2 ye mi ne bastim durmadan yada basili tutum emin degilim, BIOS açilmadi. Şu an Windows 8.1 32 Bit sürümü indiriyorum.

PC özellikleri;

• Anakart Foxconn
  • 2 GB Ram
  • Windows 7 Ultimate 32 Bit
  • Ekran kartı Intel G41 830 Mb Grafik 128 Mb Videoram
Bu sistem Windows 8.1'i kaldırır mı?

Recep abi yada anlayanlar baksın lütfen, PC'nin format zamani geldi de geçiyor. Annem PC'e zarar vermemden korkuyor, format sırasında bir şeyi yanliş yaptiğımda ve mavi̇ ekran geldiğinde PC komple gitmiş mi olur? 7.2 Gb USB Flash Disk ile atacağım formatı. Yanıtlarınızı bekli̇yorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be. Uzun zamandır böyle kötü sisteme rastlamamıştım. Hızı işletim sisteminde değilde yeni sistem de arayabilirsin ama benim görüşüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atarken genelde vermez ama verirse windows 8'i yüklemekten vazgeç. Formattan sonra driver yüzünden veya donanım yüzünden mavi ekran verirse bilgisayar baştan başlayarak masaüstüne döner.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı