Windows 8.1 güncelleme sorunu

Kenan Akın

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar size bir sorunumu danışmak istiyorum. Ben windows 8 kullanıyorum fakat format atmadan windows 8.1 kurmak istiyorum. Bu yüzden güncellemek istiyorum fakat mağazada güncelle yok ve internetten güncellemeyi denedigimde de hata veriyor. Bu hatayı resim olarak paylaşcam arkadaşlar.. Bana yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi akşamlar.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef Windows sürümünüz orjinal değil ise Windows bunu anlıyor ve sizin sisteminizi Windows 8.1'e güncelletmiyor. Öğrenci iseniz Microsoft DreamSpark servisi sayesinde ücretsiz Windows lisansı alabilirsiniz.

DreamSpark'a kayıt oluyorsunuz ardından bir başvuru yapmanız gerekiyor. Eğer üniversite öğrencisi iseniz zaten okulunuzun size vermiş olduğu bilgiler ile birlikte kayıt olabilirsiniz ve ücretsiz lisansınızı alabilirsiniz. Eğer lise öğrencisi iseniz birazcık zahmete katlanmanız gerekiyor. DreamSpark'a bir dilekçe yazıyorsunuz. Ve sizden lise öğrencisi olduğunuza, okulunuzun var olduğuna dair kanıt ve belgeler isitiyorlar ve 1-2 hafta içinde inceleyip size görüü dönüyorlar. Ben E-Okul bilgilerimi ve okulumun internet sitesinin resmini çekip yollamıştım şu anda başvurum kabul edildi ve çatır çatır faydalanıyorum :)

Başka bir yolu yok Kenan Bey. Lütfen boşuna konu kirliliği yaratmayın. Türkçe karakter kullanmaya, imla kurallarına uymaya dikkat edin.

Peki kusura bakmayın. Bir şey sorcam e okul fotoğrafımı yollasam kabul ederler mı? Yollarken hata verıyor (Lütfen onaylı belgeler listesinden, akademik durumunuzu kanıtlayan bir belgeyi onaylı dosya biçimlerinden birinde olacak şekilde ekleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
peki kusura bakmayın.Bir şey sorcam e okul fotoğrafımı yollasam kabul ederlermı.Yollarken hata verıyor (((Lütfen onaylı belgeler listesinden, akademik durumunuzu kanıtlayan bir belgeyi onaylı dosya biçimlerinden birinde olacak şekilde ekleyin.
Kardeşim e-okul resmi nedir? Mirosoft senden vesikalık resmini mi istiyor? Senden o okulun öğrencisi olduğunu kanıtlamanı istiyorlar. Lise düzeyinin altındaysanız böyle işlerle uğraşmayınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı