Windows 8.1 kurduktan sonra Wi-Fi çalışmıyor

Tamamdır o zaman. Diğer bilgisayarımdan Windows 10 USB'si oluşturayım.
En iyisi bu şekilde olur, stabil bir işletim sisteminde kalmak her zaman daha avantajlı. Bu arada mutlu yıllar dilerim.🥳
Arkadaşın bilgisayarı HP marka ve Lenovo bilgisayarları için kullanılan sürücüleri öneriyorsunuz.

En iyisi bu şekilde olur, stabil bir işletim sisteminde kalmak her zaman daha avantajlı. Bu arada mutlu yıllar dilerim.🥳

Arkadaşın bilgisayarı HP marka ve Lenovo bilgisayarları için kullanılan sürücüleri öneriyorsunuz.

Ama şimdi şöyle bir durum var. Evet Lenovo olabilir ama o zaten driveri sağlayan firma. En azından bir denesin olmaz ise kurabilir.

Evet, Windows 10 altına düşmemem gerekiyormuş. Windows 10 bayağı kolaylık sağlıyor sürücü konusunda. Her şey için teşekkür ederim.

Ama şimdi şöyle bir durum var. Evet Lenovo olabilir ama o zaten driveri sağlayan firma. En azından bir denesin olmaz ise kurabilir.
Kapattım bilgisayarı hocam. Yardımınız için sağ olun.

HP EliteBook Wi-Fi kartı
172.69EGP |Kablosuz adaptör kartı için Hp Elitebook 8460w 8560w 8760w 8560p 631954 001 Intel 6205ABGN 2.4G 5G wifi kartı 62205ANHMW 6205|wifi card|wireless adapterintel wifi card - AliExpress

Lenovo Wi-Fi kartı
18.0US $ |Intel Dual Band Kablosuz ac 8260 M.2 WIFI Kart Için Lenovo Thankpad E460 E560 L560 P50 P70 T460 T560 serisi, FRU 00JT532|Ağ Kartları| - AliExpress

Dizüstüden dizüstüye Wi-Fi kartlarında değişiklik görülebilir, bu sebep dolayısıyla da sürücülerde sıkıntı çıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı