Windows 8.1 Onarım Hatası

Muhammed96

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu aralar pc yavaş açılmaya başladı da ben de windows 8.1 iso indirip usb ye attım. Ordan da onarmaya çalıştım ama şu hatadan geldi:
win8.recovery02.jpg

Sonra da bilgisayarı yenileme yerine tıkladım ordan da şu hata geldi:"Kişisel bilgisayarınız yenilenirken bir sorun oluştu. Hiçbir değişiklik yapılmadı." Ayrıca sfc /scannow ve birkaç tane daha komutu denedim çözülmedi sorun ne önerirsiniz?

Windows zaten 8.1 de bunlarla çok uğraşacak vaktim yok onun için sormuştum. Bir de temiz kurulum derken Windows'u yüklerken harddiski biçimlendirip onun üstüne windows'u kuruyorduk di mi? @THE_MILLER

Son düzenleme:
Temiz kurulum yaparken sabit diski biçimlendirmenize gerek yok. Üstüne kurulum yapabilirsiniz. Eski sistem dosyalarınız Windows.old klasöründe saklanacak. Daha sonra bu klasörü disk temizleme ile temizleyebilirsiniz.

Bu arada sabit diskiniz hasar görmüş olabilir. HD Tune veya Hard Disk Sentinel gibi programlarla diskinizin durumunu kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı