Windows 8.1 Pro Anahtarı ile Windows 8.1 Etkinleştirme

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Son birkaç gündür Windows 8.1 kullanıyorum ve açıkçası oyun performansı gibi konularda Windows 10'dan çok daha iyi durumda benim gözlemlerime göre. İnternetten OEM key satın alacağım. Fakat internette bulduklarım Windows 8.1 Pro için ve ben normal Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 8.1 Pro lisans anahtarı ile Windows 8.1 etkinleştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Windows 10'dan Windows 8.1'e dönüyorum bugün 1803 güncellemesi ile Windows 10 kafayı yedi bilgisayar tepki veremez hale geldi düzelene kadar da W10'a geçmeyi düşünmüyorum Windows 8.1 Pro lisansını Windows Müşteri Hizmetleri ile görüşerek Windows 8.1 yaptırabilirsin belki denemen de fayda var.

Windows 10'u stabil kullanmanızın biraz da donanımınızla alakası var ve size 8.1 e dönmenizi tavsiye etmem. Artık sürücü desteği bile kesiliyor. Eğer Windows'un sitesinden son sürüm imajı indirip temiz bir kurulum yaparsanız sisteminizin stabil çalıştığını göreceksiniz.

Windows 10'u stabil kullanmanızın biraz da donanımınızla alakası var ve size 8.1 e dönmenizi tavsiye etmem. Artık sürücü desteği bile kesiliyor. Eğer Windows'un sitesinden son sürüm imajı indirip temiz bir kurulum yaparsanız sisteminizin stabil çalıştığını göreceksiniz.
Kurduğum her Windows'u temiz kurulumla yapıyorum. Șu sıralar Windows 8.1'de kalmaya kararlıyım. İnternet gezintim rahatladı resmen. Windows 10'u hep güncel tuttum. Biliyorum, donanımım eski, fakat Windows 8.1 cihazımda daha iyi çalışıyor. Sürücülerim zaten fazla güncelleme almıyor. Yani fazla takmıyorum o konuyu.

Bende Windows 10'dan Windows 8.1'e dönüyorum bugün 1803 güncellemesi ile Windows 10 kafayı yedi bilgisayar tepki veremez hale geldi düzelene kadar da W10'a geçmeyi düşünmüyorum Windows 8.1 Pro lisansını Windows Müşteri Hizmetleri ile görüşerek Windows 8.1 yaptırabilirsin belki denemen de fayda var.
Aynı sorun bende var temiz kurdum ama hala aynı .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı