Windows, ekran kartı sürücüsünü Güncelleştirmeler üzerinden indirmeme zorluyor

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Daha fazla  
1625307274389.png

Ben bunu yüklemek istemiyorum. Ben AMD'nin sitesinde olan versiyonu kullanıyorum. Fakat bu beni zorluyor. Bir güncelleştirme gelse yükleyemeyeceğim çünkü otomatik olarak bunu da yükleyecek. Bunu yüklemek istemiyorum. Ne yapmam gerek?

Yanlış hatırlamıyorsam DDU üzerinde, GPU güncellemelerinin Windows Update ile alınmasını engelleyebilen bir seçenek vardı. Windows 11'de çalışıp çalışmayacağından emin değilim yalnız.

Duraklat dediğimde güncelleme yapamıyorum fakat devam et dediğimde yükledi. Çözüm: Yüklemek. Microsoft böyle bir şirket işte.

Eki Görüntüle 1094685

Radeon Software açılmıyor.

İlk önce DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın daha sonra Windows'un kurmasına bırakın, kursun ne istiyorsa. Daha sonra siz AMD sitesinden güncelleyin Radeon Software'e. Ayrıca DDU'yu Windows 11'de denemedim. O yüzden sorun olursa bundan siz sorumlusunuz.

Duraklat dediğimde güncelleme yapamıyorum fakat devam et dediğimde yükledi. Çözüm: Yüklemek. Microsoft böyle bir şirket işte.

Eki Görüntüle 1094685

Radeon Software açılmıyor.

Bu arada kurduğu sürücü, AMD'nin yayınlandığı sürücüden daha güncel tarihli gözüküyor, anlamadım nasıl iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı