Windows logosu geliyor ve açılmıyor

chimaira

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eski bir masaüstü PC var. Uzun zamandır da bir problemi var. PC açılırken Windows logoları geliyor ve açılmıyor. Birkaç kapatıp tekrar açmadan sonra bazen açılıyor ve kullanıyorum. İşletim sistemi Windows 7 format attım ve farklı işletim sistemleri de kurdum, değişen yok. Ben HDD'den şüpheleniyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu sorunu yaşayan ve çözüm yolu bulan arkadaşların önerilerini bekliyorum. Bu sorun HDD kaynaklıysa yeni HDD alıp PC durumu olmayan bir kardeşime vermeyi düşünüyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleri nedir? Evet, HDD'de sorun olabilir. İmzamdan HDTunePro'yu indirin. Program ile ErrorScan taraması yapıp(QuickScan işaretli olmasın.) health kısmının SS'unu paylaşın.

Tam olarak benimde böyle bir sorunum vardı. Bende evde olan yedek HDD taktım Windows kurup devam ettim kullanmaya.

Yani kısaca ; HDD hasar yada sorun olabilir. İmkanınız varsa başka bir HDD ile deneyiniz.

Sistem İntel E6750, anakart MSI G33m, 4 GB bellek, ekran kartı 1 GB 9800GT. Cevaplar için teşekkürler biraz geç oldu ama k.bakmayın cezalı olduğum için yazmadım ondan sonrada fırsat bulamadım yeni bir HDD aldım verdim kasayı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı