Windows Phone 8.1 Sonrası Performans

murat can

Hectopat
Windows Phone 8.1 sonrası oyun performansı, telefon performansı nasıl arkadaşlar? İlginiz için şimdiden minnettarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk başlarda takılmalar yaşadım ama daha sonra eskisinden iyi bir performansa kavuştum. :)
O takılmaları herkes yaşıyor. Çünkü telefon en başta uygulamalar yüklüyor.

Performansta artış var. Fakat hafıza kartına yüklediğim bir kaç tane oyunda, oyunun en başında kasmalar oluyor daha sonra düzeliyor. Ancak yine hafıza kartına yüklediğim Asphalt 8 oyununda zerre kadar kasma yaşamıyorum.(Hafıza kartım Class 10)

Benim telefonum Nokia Lumia 520, gerçekten ciddi anlamda artış fark ettim tabi daha bir çok düzeltilmesi gereken hatalar da var. Ayrıca 16 gb hafıza kartı aldım şu an telefon oyun ve uygulama dolu.

O takılmaları herkes yaşıyor. Çünkü telefon en başta uygulamalar yüklüyor.

Performansta artış var. Fakat hafıza kartına yüklediğim bir kaç tane oyunda, oyunun en başında kasmalar oluyor daha sonra düzeliyor. Ancak yine hafıza kartına yüklediğim Asphalt 8 oyununda zerre kadar kasma yaşamıyorum.(Hafıza kartım Class 10)

Tamam ben de neler yaşadığımı söyledim arkadaşa. Sürekli takılmalar oluyor diye bir şey söylemedim. ;)

Benim telefonum Nokia Lumia 520, gerçekten ciddi anlamda artış fark ettim tabi daha bir çok düzeltilmesi gereken hatalar da var. Ayrıca 16 gb hafıza kartı aldım şu an telefon oyun ve uygulama dolu.

Sence 16Gb yeterli mi yoksa 32Gb mı alınmalı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sadece uygulama ve oyun yüklerim diyorsan 16 gb yeterli, ama yok ben film, dizi atarım ve ayrıca sürekli fotoğraf ve video çekerim diyorsan 32 gb al.

Peki arkadaşlar pil performansı nasıl? buna da memnun bir cevap verirseniz anında 8.1 indireceğim. :D

Arkadaş dayanamadım yüklüyorum :D

Son düzenleme:
Nokia Lumia 520 için konuşuyorum, wp 8 bir gün şarj gitme süresi , wp8.1 şarj gitme süresi yine bir gün, değişen bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı