Windows ürün anahtarım çalışmıyor

Bilmemne

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar babamın bir arkadaşı Pc'me format attı 6 ayda bir ürün anahtarı ister dedi. Şu an Windows lisansınız bitmek üzere diye bir uyarı veriyor. Babam arkadaşını çağırana kadar 2 ay geçer. Ben de aid 64 de bişeye bakarken ürün anahtarını buldum ama çalışmıyor. Şimdi ne yapmalıyım.

Bugünlerde windows 10 çok konuşuluyor. Korsan yazılımlara da güncelleme gönderilecekmiş. Bence biraz bekleyip yeni güncellemenin neler getireceğini gördükten sonra satınalmaya karar vermek en mantıklısı. Orjinal ürün kullanmak akıllıca çözüm.

Bariz KMSPico ile korsan olarak etkinleştirilmiş Dreamspark'tan Windpws 8.1 indir Windows 10 çıktığında istersen geçersin veya elinde orijinal hangi işletim sitemi varsa onu kurabilirsin.
Windows update orijinal olduğunu göstermez zira Windows 7'yi korsan kullananlarda Windows update kullanabiliyor.

Buradaki 9. yorumu (cevaplar sayıya dahil değil) okursan durumu biraz anlayabilirsin.

Windows Embedded 8.1 Industry Pro Bedava Windows 10'a geçemiyor. Artık Windows 10'un Dreamspark'a gelmesini bekleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı