Windows XP açılmıyor

krtsP

Centipat
Windows XP bir PC var elimde, sadece eski fotoğraflar için kullanmıyorum.

PC açılıyor. Windows başlatılamadı yazıyor ve güvenli mod gibi birkaç seçenek çıkıyor. Hepsini denedim. Basıyorum, Windows XP yükleniyor ekranı gelip yeniden başlatıyor.

Format USB'si hazırladım, BIOS'tan ayarladım, ama açınca bomboş ekran var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Live CD indirip oradan kurtarma yapabilirsin.
Windows tabanlı Live CD önerim:
  • Lazesoft Recovery Suite.
  • HBCD.
Linux tabanlı Live CD önerim:
  • Easy Recovery Essentials.
Ancak bunun için başka bir bilgisayar lazım. 🤔

O PC artık ölmüş. Diski söküp, bir harici disk kutusuna takıp, sağlam bir bilgisayardan dosyalarını kurtar (Kurtarlacak bir şey kalmışsa)

Evet baya uğraştım ve yeni bir Windows Xp indirdim kurdum fakat kurulumda şöyle bir sorun var ileri demek için mouse kullanmam lazım 3 tane mouse denedim ışığı yanıyor ama çalışmıyor klavye çalışıyor entera basıyorum ama gitmiyor seçip basıyorum gene olmuyor bu sorunu çözebilir miyim ?

Evet baya uğraştım ve yeni bir Windows Xp indirdim kurdum fakat kurulumda şöyle bir sorun var ileri demek için mouse kullanmam lazım 3 tane mouse denedim ışığı yanıyor ama çalışmıyor klavye çalışıyor entera basıyorum ama gitmiyor seçip basıyorum gene olmuyor bu sorunu çözebilir miyim ?

Bu bana şunu hatırlattı:
Keyboard not detected press Enter to continue.
:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı