Witcher 4 nasıl olmalı?

Flester

Centipat
Daha fazla  
Oyun bana göre nasıl olmalı: Ciri'nin hikayesi bitirilmeli ve Geralt oyunun sonunda trajik bir şekilde ölmeli. Yani 4. oyun ak ayaz ve Ciri'nin savaşını konuya almalı ve Ciri'nin kaybedişini izleyip 2. kez savaşma amacıyla corvo Bianco'ya gelip Geralt'tan yardım etmesini istemesi lazım. (not: Senaryonun son kısmı değişebilir.) 5. oyun ise Ciri, Geralt ve müttefikleri ile beraber ak Ayaz'ı yenmelerini konu almalı. Ve hikayenin sonunda Geralt ve Yennefer Ciri'nin hayatını korumak için ölmeli. Şimdi bazıları diyebilir kardeşim sen cani misin? Geralt ve yen neden ölüyor? Neden ölüyor çünkü artık Witcher oyunlarında Geralt'ın olmaması lazım. Geralt'ı andıran şeylerin olmaması lazım. Evet açık ara en iyi hikayeye sahip Witcher ama Geralt olduğu müddetçe biz bir Witcher oyunu almayacağız. Biz Geralt'ı alacağız. Yeni karakterleri özümsemeyeceğiz. Bu da yapımcının yani CD Project'in sonu demek. Kısaca mükemmel bir son iyi bir başlangıç demek.

Son düzenleyen: Moderatör:
CDPR Witcher 3'deki başarıyı hiç yakalayamayacakmış gibi geliyor bana. Balon üflüyorlar ha bire. Hikayesinde ille de Ciri ve Geralt'ı konu almak zorunda değil hikaye geçmiş zamanda geçebilir, ki zaten öyle olacak bu açıklandı. Önemli olan yeni karakteri oyuncuya benimsetmek ve Witcher 3 yapısına sağdık kalıp tek düze oyun yapmamak.

Önemli olan yeni karakteri oyuncuya benimsetmek.
Bunun karşıtı olarak bize cb2077 deki gibi karakter oluşturma olabilir, bana nedense skyrim tarzı bir oyun gelecekmiş gibi geliyor ama umarım Sapkowski abimize kaliteli bir karakter yazdırırlar ya da kitapta bahsedilmiş olan önemli bir tarihi karakteri oynatırlar.

Bunun karşıtı olarak bize cb2077 deki gibi karakter oluşturma olabilir, bana nedense skyrim tarzı bir oyun gelecekmiş gibi geliyor ama umarım Sapkowski abimize kaliteli bir karakter yazdırırlar ya da kitapta bahsedilmiş olan önemli bir tarihi karakteri oynatırlar.
Aman gelmesin ya. Her ne kadar CP2077'i çok sevip 300 saat oynasamda bir türlü karakter olmuyor bende. Yani böyle hikayenin yoğun olduğu oyunlarda kendi karakterini yapınca o hikaye olmuyor bence. CP2077 FPS kamerası olduğundan sırıtmıyor ama Witcher'da baya sırıtır.

Aman gelmesin ya. Her ne kadar CP2077'i çok sevip 300 saat oynasamda bir türlü karakter olmuyor bende. Yani böyle hikayenin yoğun olduğu oyunlarda kendi karakterini yapınca o hikaye olmuyor bence. CP2077 FPS kamerası olduğundan sırıtmıyor ama Witcher'da bayağı sırıtır.

Umarım dediğin gibi olur bende sadece öyle bir his var zaten 3.oyundaki mekanikleri biraz geliştirirlerse(RPG, simya vs.) Bir de GoW, Elden Ring tarzı boss savaşlarının yanında kaliteli bir hikaye ve ana karakter gelse gelse efsane olur.

Hocam yanlış biliyor olabilirim ama zaten 3.oyunun finalinde Ciri durdurmuyor muydu ak ayazı?
Ciri Ak Ayaz ile savaşmaya gidiyor. Bende diyorum ki Ciri güçsüz düşüp Avalach'ın yardımı ile Geralt'ın yanına gelmesini anlatmalı.

Ciri'nin hikayesi bitti zaten. :D Bence tamamen başka bir yılda geçen bir oyun olmalı.

Bitmedi Ak Ayaz ile savaşıyor şu anda. Tam bitsin Geralt'a trajik bir şekilde veda edelim. Ve Kedi okulu Witcher'ı olarak Witcher of the CAT diye bir tane oyun çıksın.

Skyrim gibi olmaz umarım. Yeni oyunu kötü niyetli bir kedi okulu Witcher'ı ile oynamak isterim.

Umarım dediğin gibi olur bende sadece öyle bir his var zaten 3.oyundaki mekanikleri biraz geliştirirlerse(RPG, simya vs.) Bir de GoW, Elden Ring tarzı boss savaşlarının yanında kaliteli bir hikaye ve ana karakter gelse gelse efsane olur.
Oyunun vuruş hissi Witcher 3'ten biraz daha iyi olsa, hikayesi ve hikayenin işlenişi güzel olsa tadından yenmez. He bide sanat tasarımı çok çok çok önemli. Velen'e gittiğimizde hangimiz asılmış adam ağacından geçerken mest olmadık? Hangimiz Touscaint'ın şarapları ve kadınlarına düşmedik? Sorarım size e dostlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı