WWE'i nereden izleyebilirsiniz?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba, bugün sizlere WWE'i nereden izleyebilirsiniz bunları göstereceğim. Öncelike WWE'nin kendi Youtube kanalından maçların özetlerini olayları ve full maçlarını izleyebilirsiniz, linkini bırakacağım. Onun dışında canlı ücretsiz izlemek isteyenler içinde bir site var buradan canlı şovları izleyebilirsiniz. Tabiki de en kaliteli görüntü izlemek için WWE live üyeliğiniz olmalı. Parayla alabiliyorsunuz bu üyeliği ama parası olmayan arkadaşlarımız böyle izleyebilir :)

Canlı izlemek için site 1: Watch Wrestling - WWE, Raw, Smackdown Live, TNA Online

Canlı izlemek için site 2:BollyRulez - WWE, Raw, Smackdown Live, TNA Online

Youtube kanalı: WWE

Paralı ve kaliteli WWE live:WWE Live | WWE

dostum ufc izlemek için bir siten var mı? türkçe olmak zorunda değil lakin türkçe bulursan merak ettiğim için atabilir misin.
ikinci attığında ufc de varmış çalışıyor değil mi

Eski tadı yok be hocam.
Bende 2007 yıllarını özledim ama yapacak birşey yok. Aslında hallen tadı var devamlı takip ederseniz anlarsınız.
dostum ufc izlemek için bir siten var mı? türkçe olmak zorunda değil lakin türkçe bulursan merak ettiğim için atabilir misin.
ikinci attığında ufc de varmış çalışıyor değil mi
İkisindede UFC var. UFC Archives - Watch Wrestling, TNA, Online

Attığınız sitelerde donma hat safada oluyor. Yüksek kalite ve donma olmayan site olarak burayı öneririm. Her türlü NBA, WWE, PREMIER LİG, UFC vs. bulunur. Bazı stream kaynakları VPN gerektirir.
Site

Attığınız sitelerde donma hat safada oluyor. Yüksek kalite ve donma olmayan site olarak burayı öneririm. Her türlü NBA, WWE, PREMIER LİG, UFC vs. bulunur. Bazı stream kaynakları VPN gerektirir.
Site
Sitenin sonuna .com yerine se ekleyin yoksa bu görüntü ile karşılaşırsınız.
1695980816283.png

Yeni konular

Geri
Yukarı