www.deadmansswitch.net sitesinin mantığı nedir?

Mota

Hectopat
Daha fazla  
Welcome - Dead Man's Switch adında bir site var ve sanırım öldükten sonra istediğimiz kişiye mesaj atıyor. Fakat ben tam mantığı çözemedim. İngilizcesi olan veya konu ile ilgili bilgisi olan birisi var mıdır?

1616944665387.png

Eğer ölürseniz seçtiğiniz kişi veya kişilere ona iletmek istediğiniz şeyleri gönderiyor.

Ölünce nasıl gönderiyor? Aşırı saçma nereden bilebilir ki?
Google hesabında bir özellik var, oradan eğer bilgilerini girersen öğrenebilirler.

Nasıl kısmında söylüyor.
Ölünce nasıl gönderiyor? Aşırı saçma nereden bilebilir ki?
Eki Görüntüle 945354
Eğer ölürseniz seçtiğiniz kişi veya kişilere ona iletmek istediğiniz şeyleri gönderiyor.

Benim anlamadığım benim sürekli burayı kontrol mü etmem gerek? Çünkü para vermeden yapıyorum.

Google hesabında bir özellik var oradan eğer bilgilerini girersen öğrenebilirler.

Benim anlamadığım benim sürekli burayı kontrol mü etmem gerek çünkü para vermeden yapıyorum.

Hocam Google hesabımı istiyorsa her şeyimi alsın genede öğrenemez ki. Ben ölsem Google nereden bilecek yav.

Hocam Google hesabımı istiyorsa her şeyimi alsın genede öğrenemez ki. Ben ölsem Google nereden bilecek yav.
Nasıl kısmını doğru okusanız gayet açıklayıcı anlatmış. Size belirli aralıklarla mail yollayacaklar, siz de maillerin içerisindeki bağlantılara tıklayarak hala hayatta olduğunuzu belirteceksiniz. Eğer olur da bir gün ölürseniz ve linke tıklayamazsanız sistem öldüğünüze karar vererek belirlediğiniz kişilere belirlediğiniz mesajı gönderiyor.

Nasıl kısmını doğru okusanız gayet açıklayıcı anlatmış. Size belirli aralıklarla mail yollayacaklar, siz de maillerin içerisindeki bağlantılara tıklayarak hala hayatta olduğunuzu belirteceksiniz. Eğer olur da bir gün ölürseniz ve linke tıklayamazsanız sistem öldüğünüze karar vererek belirlediğiniz kişilere belirlediğiniz mesajı gönderiyor.
Gerçekten güzel fikirmiş, virüs bulaşma riski var mı?

Hocam çok sağ olun benim de aradığım cevap tam olarak buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı