Xbox 360 vs PS3 ucuz konsol önerisi

Apple16

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bütçem kısıtlı ve konsol almak istiyorum. Önümde bazı seçenekler var bunların avantajları ve dezavantajları var.
Seçenekler.
PS3.
Xbox 360.
PS4.
Xbox One.

PS3 ve Xbox 360 kırılabiliyor ama eski cihazlar.
PS4 ve Xbox One daha yeni PS4 kırılıyor Xbox One kırılmıyor diye biliyorum.
Xbox 360'ı kırmak için içinin açılması gerekiyor ama PS3 içi açılmadan da kırılabiliyor.
Xbox 360'ı nasıl evde kırarım? (çünkü bizim buralarda onu kırabilecek biri yok) ve o takılan çip kaç para tutar?
Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One S Game pad bulabilirseniz canavar gibi çalışır ama fiyatı tuzlu çıkabilir.

360 görüntüsü çirkin gelebilir ama hala gayet iş yapar.

Bana sorarsanız 2.el şöyle bir bakın eski modellerde kronik sorun olmasa bile temiz kullanılmamış ürünler olabiliyor eğer olmayan güzel bir Xbox gamepad bulursanız havada kapın.

Xbox One S Game pad bulabilirseniz canavar gibi çalışır ama fiyatı tuzlu çıkabilir.

360 görüntüsü çirkin gelebilir ama hala gayet iş yapar.

Bana sorarsanız 2.el şöyle bir bakın eski modellerde kronik sorun olmasa bile temiz kullanılmamış ürünler olabiliyor eğer olmayan güzel bir Xbox gamepad bulursanız havada kapın.

Gamepad'i ne yapacağım.

PS4 öneririm. PS3'ya da Xbox 360 alınmaz. Uzun bir süre PS3 kullandım. PS3 şu an ölü bir konsol. Alabiliyorsanız PS4 bakın ya da Xbox One. Ucuza bulursanız Xbox One S de alabilirsiniz.

PS3 ile ilgili daha detaylı bilgi için bloguma göz atabilirsiniz ama dediğim gibi önermiyorum. Kafanızda fikir olsun diye:2022'de PlayStation 3 alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı