Xbox 9. nesil Controller vs DualSense

Hocam birde bu attığınız kontrolcüler Xbox Controller gibi pc ile uyumlu değil mi?
Hepsi tak çalıştır.

Bu arada bluetooth bağlantısına da lafım yok ama benim gibi kasaya başka bluetooth cihazlar bağlıysa - modem yakında biryerdeyse veya bilgisayar kasası masanın altında biraz uzakta kalıyorsa falan bağlantı problemleri yaşama ihtimali kaçınılmaz oluyor mesela.

Bu attıklarımın hepsinin 2.4G alıcıları var takıp bağlantı kuruyosun gecikmesiz çok rahat oynayabiliyorsun. Başka özellikler bakımından da daha gelişmişler ama onları tek tek anlatmaya kalsam baya uzun yazmam gerekir.

Hepsi tak çalıştır.

Bu arada bluetooth bağlantısına da lafım yok ama benim gibi kasaya başka bluetooth cihazlar bağlıysa - modem yakında biryerdeyse veya bilgisayar kasası masanın altında biraz uzakta kalıyorsa falan bağlantı problemleri yaşama ihtimali kaçınılmaz oluyor mesela.

Bu attıklarımın hepsinin 2.4G alıcıları var takıp bağlantı kuruyosun gecikmesiz çok rahat oynayabiliyorsun. Başka özellikler bakımından da daha gelişmişler ama onları tek tek anlatmaya kalsam baya uzun yazmam gerekir.
Tamam hocam teşekkür ederim. Hangisi tercih ederdiniz siz acaba?

Vader 3 pro açık ara içlerindeki en iyisi.

Vader 3 Pro'da ayrıca tetik titreşim motoru falan da mevcut yazılımından ayar yapabiliyorsun. Ekstra atama yapabileceğin 6 tuşu bulunuyor bunlardan 2 tanesine windows tuşlarını atama yapabiliyosun öndeki 2 taneye falan.

1716292930189.jpeg

Orada 20 haziran yazabilir ama daha erken gelecektir. Benimkisi 10 günde gelmiştir. Adres doldurma kısmını unutmayın. İsim soyisim kısmını doğru yazın yoksa gümrükte kalabilir. Zaten öderken vergili ödüyorsunuz kapınıza kadar başka ödeme yapmanıza gerek olmadan getiriliyor.

1716293207893.png

FIFA, ETS 2, RDR 2 gibi oyunlar oynayacağım. Sizce hangisi alınır?

Hocam YouTube'dan birkaç video izledim. Arkadaş bütün oyunlara karşı DSX uygulaması ile uyumlu olduğunu söylemişti. Siz DSX kullandınız mı acaba?

DSX kullanmadım kız arkadaşımdan biliyorum uygulamayı destek sağlıyor DSX oyuna ama tuş görüntülerini oyun içi değiştiremezsin ayrıyeten DSX de DualSense paralı diye biliyorum ekstra para ödemeniz lazım. FIFA ve ETS 2 için kontrolcü okeyde shooter Game'lerde kontrolcü tercih etmiyorum.

Hocam dediğiniz kontrolcülerin linklerini atabilir misiniz?

8bit önerende var ona da bakmanı öneririm link

DSX kullanmadım kız arkadaşımdan biliyorum uygulamayı destek sağlıyor DSX oyuna ama tuş görüntülerini oyun içi değiştiremezsin ayrıyeten DSX de DualSense paralı diye biliyorum ekstra para ödemeniz lazım. FIFA ve ETS 2 için kontrolcü okeyde shooter Game'lerde kontrolcü tercih etmiyorum.

8bit önerende var ona da bakmanı öneririm link
Aynısı benim attığım Xbox düzeni sadece ama ETS gibi oyunlarda tetik mesafesi kısa kalabilir o yüzden ilk önerim olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı