Xbox 9. Nesil GamePad hangi siteden satın alınmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhabalar. Aklımda Xbox 9. Nesil GamePad satın almak var. Renk olarak Siyah düşünüyorum. Konsola sahip değilim, ürünü bilgisayarımda kullanacağım. Rocket League ve birkaç yarış oyununda kullanmak amacıyla satın almak istiyorum. Benim sorum hangi siteden satın almam en sağlıklı olur. Şu an için Trendyol'dan satın almayı düşünüyorum. Elektronikte biraz şanssız birisiyim, üründe bir sorun çıktığında kolayca iade yapabileceğim sistemi olan bir site olmalı. Bu yüzden aklıma ilk Trendyol geldi ancak yine de önerilere açığım. Bir de GamePad'in yanına ek aparat vb. satın almam gerekir mi? Duracell Şarj Edilebilir piller varmış, onlardan da almak isterim mesela. Sürekli pil almaktan iyidir. Sizden ricam Xbox 9. Nesil GamePad'e uyumlu şarj edilebilir pil istasyonlarından da önerebilir misiniz? Son olarak bilgisayarımın Bluetooth sürümü 4.2. GamePad'in yanına ek olarak Donggle almam da gerekir mi? Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Trendyol'dan satın almayı düşündüğüm ürün linki: Microsoft Xbox Wireless Controller 9.Nesil - Siyah (Microsoft TR Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

İlk sorum üstte paylaştığım linkteki ürün orijinal mi yoksa replika bir ürün mü?

Ürünün Microsoft Türkiye garantili olduğunu belirtmişler. Benim aradığım asıl kriter de bu, asla İthalatçı Garantili ürün almak istemiyorum.

Satıcı Nethouse yazıyor. Daha önce bu satıcıdan alışveriş yapmış üyeler mevcutsa onlardan ricam deneyimlerini burada paylaşmaları. Satıcı yorumlarına baktığımda hep olumlu mesajlar yazılmış ancak bir de buradan deneyimler duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Elektronikte biraz şanssız birisiyim, üründe bir sorun çıktığında kolayca iade yapabileceğim sistemi olan bir site olmalı." O zaman satıcısı ya amazon, ya da hepsiburada olandan almalısınız. Nethouse kendisi resmi distribütörlerden biri diye biliyorum ama bir sorun olursa trendyol sizi korumaz.

Satıcı Amazon TR.

Bu linkteki ürünün garantisi Microsoft Türkiyeye mi ait yoksa İthalatçı Firmaya mı? Amazon sitesine yabancıyım, bilgilendirme göremeyince sormak durumunda kaldım.
Satıcı Amazon TR.
Cevabınızı beklemekteyim Microsoft Türkiye garantili ise satın alacağım.

Son düzenleme:
Bu linkteki ürünün garantisi Microsoft Türkiyeye mi ait yoksa İthalatçı Firmaya mı? Amazon sitesine yabancıyım, bilgilendirme göremeyince sormak durumunda kaldım.

Cevabınızı beklemekteyim Microsoft Türkiye garantili ise satın alacağım.
Müşteri temsilcisine sordum.
Ekran Görüntüsü (3).png

@212374 Çok teşekkür ederim.
Birkaç aydan sonra tekrardan merhaba.

Ürünü Ekim ayında satın almıştım ancak buraya yazmayı unutmuşum. Ürünü Amazon sitesinde Amazon satıcısından aldım. Şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim, son derece memnunum. Bir tek garanti ile ilgili bir sorunum olmuştu. Microsoft'un sitesinden kontrol ettiğimde ürünün garantisi Ekim ayından önce başlamış gösteriyordu. (Ağustos'da) Yazılı sohbet üzerinden Microsoft Canlı Desteğe ulaştım. Microsoft Destek, Amazon'dan ürünün faturasını göstermemi istedi. Gönderince kendileri birkaç kontrol yapıp sorunu düzelttiler sağolsunlar. Desteklerinden de memnun kaldım. Markasının arkasında duran bir firma.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı