Hangi Xbox 9. nesil gamepad alınır?

Arkadaşlar uzun zamandır aklımda Xbox 9. nesil almak var ama maalesef renk takıntım olduğu için bir türlü karar veremiyorum. Şu an Amazon'da galiba tüm renkler stokta bulunuyor ve fiyatları Türkiye fiyatına göre indirimli. Bakmak isteyenler bakabilir ama asıl soruma gelecek olursak. Üç link bırakacağım. Ek olarak aşağıda atacağım linklerin hepsi orijinal 9. nesil Controller değil mi? Detaylarda hepsinin ağırlık bilgileri ve çıkış tarihleri farklı. Renklerden dolayı çıkış tarihlerini anladım ama ağırlıkların farklı olmasına anlam veremedim.

1- daha önce renklere bakarken stormcloud Vapor rengini görünce direkt oha demiştim çok beğenmiştim ama Türkiye'de stoklarda yoktu. Şu an amazona gelmiş ve seçeneklerim arasında en çok istediğim renk.
Xbox Wireless (gen9) cntrllr jemez Amazon.com.tr

2- mor renk. Genel olarak beğensem de arkadaki beyaz detayı beni itiyor. Arkası siyah olsa benim için daha iyi olurdu ama bu renk de forumlarda çok beğenilmiş fiyatı da ilk link ile aynı o yüzden seçeneklere ekledim.
Xbox Wireless (gen9) cntrllr ındas Amazon.com.tr

3- pembe renk. Pek pembe yanlısı değilim ama diğer iki modele göre fiyatı yaklaşık 700 lira daha ucuz. O yüzden seçeneklere ekledim.
Xbox Wireless Controller – Deep pink Amazon.com.tr

Hocam bence en iyisi beyaz olan kontrolcü hem sade hem nedense bende daha bir orijinal hissi hissettiriyor bende Beyaz'ı var zaten tavsiyede ederim.

Hocam bence en iyisi beyaz olan kontrolcü hem sade hem nedense bende daha bir orijinal hissi hissettiriyor bende Beyaz'ı var zaten tavsiyede ederim.
Hocam en son beyazda karar kılmıştım zaten. Nays ile 2200 liraya alacaktım ama bugün Amazon indirimlerini görünce aklım tekrardan karıştı. Mor renk neyse de Pembe 1600 liraya geliyor. Stormcloud rengine zaten lafım yok çok beğeniyorum o da 2200 küsure geliyor. Ne yapsam bilemedim.

Hocam en son beyazda karar kılmıştım zaten. Nays ile 2200 liraya alacaktım ama bugün Amazon indirimlerini görünce aklım tekrardan karıştı. Mor renk neyse de Pembe 1600 liraya geliyor. Stormcloud rengine zaten lafım yok çok beğeniyorum o da 2200 küsure geliyor. Ne yapsam bilemedim.
Pembe alın bence.

Ha bir de hocam ilk defa alıyorsanız Xbox kontrolcüleri pilli yani mutlaka benim tavsiyem Duracell'in kendi pil şarj cihazını almanız zaten onun yanında da şarj edilebilir piller geliyor ben onu almıştım ondan da gayet memnunum zaten piller çok yavaş tükeniyor çok uzun süre gidiyor pillerin şarjı.

Ha bir de hocam ilk defa alıyorsanız Xbox kontrolcüleri pilli yani mutlaka benim tavsiyem Duracell'in kendi pil şarj cihazını almanız zaten onun yanında da şarj edilebilir piller geliyor ben onu almıştım ondan da gayet memnunum zaten piller çok yavaş tükeniyor çok uzun süre gidiyor pillerin şarjı.
Piller hakkında bilgim var hocam teşekkür ederim. Kutu içinde zaten iki pil ile geliyor kısa süre içinde de şarj cihazı almayı düşünüyorum zaten.

Hocam en son beyazda karar kılmıştım zaten. Nays ile 2200 liraya alacaktım ama bugün Amazon indirimlerini görünce aklım tekrardan karıştı. Mor renk neyse de pembe 1600 liraya geliyor. Stormcloud rengine zaten lafım yok çok beğeniyorum o da 2200 küsure geliyor. Ne yapsam bilemedim.

Stormcloud gerçekten çok hoş duruyor ama neden renkler arası bu kadar fiyat farkı var anlamadım halbuki hangi renk olursa olsun hepsi aynı göreve hizmet ediyor ama ben olsam pembe almazdım ne kadar ucuza gelse de.

Piller hakkında bilgim var hocam teşekkür ederim. Kutu içinde zaten iki pil ile geliyor kısa süre içinde de şarj cihazı almayı düşünüyorum zaten.

Evet o piller uzun süre sizi götürür diye düşünüyorum ama kutudan çıkanlar maalesef şarj edilemiyor başta ben öyle sanmıştım.

Stormcloud gerçekten çok hoş duruyor ama neden renkler arası bu kadar fiyat farkı var anlamadım halbuki hangi renk olursa olsun hepsi aynı göreve hizmet ediyor ama ben olsam pembe almazdım ne kadar ucuza gelse de.
Benim gibi renk takıntısı insanlara yüksek fiyattan satmak hocam mantık ne olacak başka. Yurt dışında fiyat farkı var mı bilmiyorum gerçi ama illaki vardır. Pembe konusunda ben de öyle düşünüyorum. Teşekkür ederim fikirleriniz için.

Benim gibi renk takıntısı insanlara yüksek fiyattan satmak hocam mantık ne olacak başka. Yurt dışında fiyat farkı var mı bilmiyorum gerçi ama illaki vardır. Pembe konusunda ben de öyle düşünüyorum. Teşekkür ederim fikirleriniz için.

Ne demek hocam rica ederim iyi geceler iyi forumlar.

Geri
Yukarı