Hangi Xbox 9. nesil gamepad alınır?

desperatis

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır aklımda Xbox 9. nesil almak var ama maalesef renk takıntım olduğu için bir türlü karar veremiyorum. Şu an Amazon'da galiba tüm renkler stokta bulunuyor ve fiyatları Türkiye fiyatına göre indirimli. Bakmak isteyenler bakabilir ama asıl soruma gelecek olursak. Üç link bırakacağım. Ek olarak aşağıda atacağım linklerin hepsi orijinal 9. nesil Controller değil mi? Detaylarda hepsinin ağırlık bilgileri ve çıkış tarihleri farklı. Renklerden dolayı çıkış tarihlerini anladım ama ağırlıkların farklı olmasına anlam veremedim.

1- daha önce renklere bakarken stormcloud Vapor rengini görünce direkt oha demiştim çok beğenmiştim ama Türkiye'de stoklarda yoktu. Şu an amazona gelmiş ve seçeneklerim arasında en çok istediğim renk.
Xbox Wireless (gen9) cntrllr jemez Amazon.com.tr

2- mor renk. Genel olarak beğensem de arkadaki beyaz detayı beni itiyor. Arkası siyah olsa benim için daha iyi olurdu ama bu renk de forumlarda çok beğenilmiş fiyatı da ilk link ile aynı o yüzden seçeneklere ekledim.
Xbox Wireless (gen9) cntrllr ındas Amazon.com.tr

3- pembe renk. Pek pembe yanlısı değilim ama diğer iki modele göre fiyatı yaklaşık 700 lira daha ucuz. O yüzden seçeneklere ekledim.
Xbox Wireless Controller – Deep pink Amazon.com.tr

Selamlar. Çıkış tarihleri sadece renklerden dolayı değil titreşim mekanizmasını da etkiliyor diye biliyorum.
9. nesil ilk çıkışlı ürünlerin aşırı titreşimi olduğu için (duyduğum kadarıyla) bir sonraki çıkışlarında bunu düzeltmişler. Bende ilk çıkan 9. nesil vardı ve gerçekten aşırı titreşimliydi ama şu an elimde olan sonraki çıkışlı kol daha soft titriyor. İyi veya kötüdür araştırmadım.
Renk olarak (bütçe dahilinde)
1. Starfield
2. Stormcloud
3. Beyaz
Şeklinde sıralardım.

Birinci diğerlerine göre daha iyi duruyor.

Selamlar. Çıkış tarihleri sadece renklerden dolayı değil titreşim mekanizmasını da etkiliyor diye biliyorum.
9. nesil ilk çıkışlı ürünlerin aşırı titreşimi olduğu için (duyduğum kadarıyla) bir sonraki çıkışlarında bunu düzeltmişler. Bende ilk çıkan 9. nesil vardı ve gerçekten aşırı titreşimliydi ama şu an elimde olan sonraki çıkışlı kol daha soft titriyor. İyi veya kötüdür araştırmadım.
Renk olarak (bütçe dahilinde)
1. Starfield
2. Stormcloud
3. Beyaz
Şeklinde sıralardım.
Hangi yıl çıkanlarda öyle bir sorun varmış hocam? Stormcloud ve mor 2022 çıkışlı gözüküyor. Yoktur sanırsam bunlarda.

Bunu almak yerine siyah rengi atıp neden o diye sormuşsunuz ya hocam. Hangi renk için diye söylediniz dedim. Ek kablo olduğu için attığınız linktekini önerdiniz galiba.

Hangi yıl çıkanlarda öyle bir sorun varmış hocam? Stormcloud ve mor 2022 çıkışlı gözüküyor. Yoktur sanırsam bunlarda.

Bunu almak yerine siyah rengi atıp neden o diye sormuşsunuz ya hocam. Hangi renk için diye söylediniz dedim. Ek kablo olduğu için attığınız linktekini önerdiniz galiba.
Daha ucuz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı