Xbox Series S GTA 6'te kaç FPS verecek?

Abartılıyor görüşümce Alan Wake 2 bile PS5'te 60FPS çalışıyor bildiğim kadarıyla. 2K 30FPS falan olur oyun. 4K60FPS olarak da PS5 Pro'da çalışır. GTA gibi herkese nesiller boyu oyun satmaya çalışan adamlar gidip PC'de 1080p için 3060'la bile 30FPS oynanacak bir oyun seviyesinde grafik kasacaklarını düşünmüyorum.

Hocam 2K bana çok uzak geliyor. Zaten öyle bir beklentim de yok. Olmasa da iyi olur gibi.

Abartılıyor görüşümce Alan Wake 2 bile PS5'te 60FPS çalışıyor bildiğim kadarıyla. 2K 30FPS falan olur oyun. 4K60FPS olarak da PS5 Pro'da çalışır. GTA gibi herkese nesiller boyu oyun satmaya çalışan adamlar gidip PC'de 1080P için 3060'la bile 30FPS oynanacak bir oyun seviyesinde grafik kasacaklarını düşünmüyorum.
Series S'in 2K 30 Fps oynatma ihtimali %1-%5 falan.

Ben PS5 ve Series X için konuşuyorum 2K'yı zaten.
O konsollarda öyle çalışır zaten.
Series S baya zor hatta microsoft'u kırıp o konsola çıkmama ihtimali bile olabilir.
Pro konsola oyun çıkarmak için ana konsola da çıkarmaları gerekiyor bu sebepten S'e gelmezse X'e de gelmemesi lazım. Bir şekilde çıkaracaklar 640p olsa bile.

Microsoft'u kırıp derken açar mısınız?
Microsoft normalde Series X'e çıkacak her oyunu S'e çıkarma zorunluğu getirmişti. Belki GTA 5 bu durumu delip sadece X'e çıkabilir.

Veya baya baya düşük çözünürlükle çıkar 720p gibi

Microsoft normalde Series X'e çıkacak her oyunu S'e çıkarma zorunluğu getirmişti. Belki GTA 5 bu durumu delip sadece X'e çıkabilir.

Veya bayağı bayağı düşük çözünürlükle çıkar 720p gibi.

Benim de korkum o yönde sözlerinin eri olurlar umarım.

O konsollarda öyle çalışır zaten.
Pro konsola oyun çıkarmak için ana konsola da çıkarmaları gerekiyor bu sebepten S'e gelmezse X'e de gelmemesi lazım. Bir şekilde çıkaracaklar 640p olsa bile.

Hocam 640 p yanına yaklaşılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı