Xbox Series S vs PlayStation 5

MEMOT22

Femtopat
Daha fazla  
GTA 6 ve diğer oyunlar için konsol almak istiyorum. Halihazırda var olan sistemimin GTA 6'yı kaldırabilecek güçte olduğunu düşünüyorum ancak memlekete uzun süreli gittiğimden ve GTA 6'da ilk sene PC'ye gelmeyeceğinden konsol almak istiyorum. Yalnız Series S'in bırak 60 FPS'yi 30 FPS sabit oynatacağından bile şüpheliyim. Hatta bu durum PS 5 için bile geçerli olabilir konsol tarafında sadece PS5 Pro'nun 60 FPS sabit oynatacağını düşünüyorum... Velhasıl kelam halihazırda Game Pass Ultimate aboneliğim varken ve fiyatı da çok daha ucuzken benim gönlüm Series S'den yana. Sizce hangisi tercih edilmeli?

Series S uzun vadede üzebilir çünkü çok güçlü cihaz değil. GTA 6'nın optimizasyonunun konsola iyi olacağını düşünüyorum SS'de 60 olmasada 40-60 arası gidip geleceğini düşünüyorum. Fakat bütçeniz var ve oyun alacak kapasiteniz var ise PS5'ten yana olmanızı tercih ederim. Eğer Game Pass'i terk edemem diyorsanız SX alabilirsiniz, güncel olarak en güçlü cihaz.

GTA 6 ve diğer oyunlar için konsol almak istiyorum. Halihazırda var olan sistemimin GTA 6'yı kaldırabilecek güçte olduğunu düşünüyorum ancak memlekete uzun süreli gittiğimden ve GTA 6'da ilk sene PC'ye gelmeyeceğinden konsol almak istiyorum. Yalnız Series S'in bırak 60 FPS'yi 30 FPS sabit oynatacağından bile şüpheliyim. Hatta bu durum PS 5 için bile geçerli olabilir konsol tarafında sadece PS5 Pro'nun 60 FPS sabit oynatacağını düşünüyorum... Velhasıl kelam halihazırda Game Pass Ultimate aboneliğim varken ve fiyatı da çok daha ucuzken benim gönlüm Series S'den yana. Sizce hangisi tercih edilmeli?

Series S genel olarak çok iyi konsol ama GTA 6 için yeterli değil, GTA 6 için konsol alacağım diğer oyunlarda da keyfime bakacağım diyorsan Series X tavsiye ederim.

Hocam tabiki PS5. PS5 -Series X / PS4-Series S
Anca böyle kıyaslanabilir denklikleri böyle.

GTA 6 için değil genel olarak almak istiyorsan tartışmasız Series S, çünkü PS5 oyunları bile çok pahalı konsolu alsan oyunlar konsol parasına geliyor ama Xbox'ta Game Pass var.

Geri
Yukarı