Xbox Series S vs PS 4

Berkim

Centipat
Daha fazla  
6000 TL bütçem var ya Xbox Series S ikinci el ya da PS4 Slim ikinci el alacağım PS4 özel oyunları gibi bir sorunum yok zaten. Özel oyunlarini pek bilmiyorum ben Nintendo Switch'ten sıkıldığım için sattım ikisinden birini almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 adet kol, 1 televizyon ile bilgisayar kasasını kullanarak istediğin tüm oyunları oynayabilirsin fakat ben dahil çoğu kişi konsol alıp uğraşmıyor. Biraz üstüne düşüp 10k civarı para çıkarabilirsin aradan uğraşamam diyorsan iki arasından Series S mantıklı.

Reis series s almayi düşünüyorum ve alacağım Nintendo Switchi sattım aslında PC satasimda var

Teşekkürler cevabın için Xbox series s almak istiyorum fakat PC var sorun olurmu
PC'n iyiyse bence konsol almana gerek yok. PC'de oynamayı sevmediğini söylemişsin, o zaman tahminim TV'ye bağlayıp oynayacaksın. O durumda da yine Series S. Series S'in kendi performans skalasında bir rakibi yok şu an. PS4 dengi değil.

PC'n iyiyse bence konsol almana gerek yok. PC'de oynamayı sevmediğini söylemişsin, o zaman tahminim TV'ye bağlayıp oynayacaksın. O durumda da yine Series S. Series S'in kendi performans skalasında bir rakibi yok şu an. PS4 dengi değil.
PC i310100f rx550 bilmiyorum series s almak istiyorum

Series S alın. PS4 eskidi artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı