Xbox Series X 2024 alınır mı?

Isınma sorunu yok fan sesi de yok kim diyorsa bunları yanıltmış sizi. PS5'te bobin sesi var "bzz" sesi yani bu güç kaynağından geliyor yalıtım yapılmadığı için. Sorun teşkil etmiyor ama dibinden rahatsız ediyor kısık seste oyun oynarken. Zaten Series S ve bir PC'ye sahipsiniz imzanızdan gördüğüm kadarıyla da o zaman bence Series X gereksiz kaçacaktır. PS5 öneririm.

Series X almayı çok istiyorum 3 yıldır almak istiyordum şimdi alacağım 3 yıl önce okuyordum 2 yıl önce lise bitti bugün ilk iş günüm çok istiyorum Xbox Series X PS5 almak istemiyorum özel oyunları gereksiz buluyorum.
Bende Xbox Series S var depolamasını beğenmedim grafikleri tatmin etmedi X daha iyi olduğu için onu alacağım.

Series X almayı çok istiyorum 3 yıldır almak istiyordum şimdi alacağım 3 yıl önce okuyordum 2 yıl önce lise bitti bugün ilk iş günüm çok istiyorum Xbox Series X PS5 almak istemiyorum özel oyunları gereksiz buluyorum.
Bende Xbox Series S var depolamasını beğenmedim grafikleri tatmin etmedi X daha iyi olduğu için onu alacağım.

Peki o zaman şimdiden hayırlı olsun.

Series s in daha üst versiyonu onun dışında aynı S ile kullanım olarak. Series s de hafıza dışında bir sorun yaşamadıysan x te de yaşamazsın.

Series S'in daha üst versiyonu onun dışında aynı s ile kullanım olarak. Series S de hafıza dışında bir sorun yaşamadıysan X te de yaşamazsın.

Xbox Series S hafıza sorunu yaşadım bir de grafikleri çok iyi değil Xbox Series X grafikleri çok iyi.

1 senedir Series X kullanıyorum. İkinci el almama rağmen ne bir ses çıkardığını duydum ne de bir kasma, donma yaşadım.

Alınır. Yeni nesil güncellemesi almayan oyunlar bile bu konsolun gücünden faydalanabiliyor. Xbox One X enhanched, Fps boost, Auto HDR, Quick resume gibi özellikler sayesinde harika deneyim alabilirsiniz.

Geri
Yukarı