Elektronik xDrive 23 Nisan indirimleri

xDrive o paraları edecek bir marka olduğunu düşünmüyorum göktürk modelini kullandım 2 senede çöpe gitti, sonra xprime king aldım digerine göre %40 ucuzdu 3. sene bitti her hangi bir sorun yaşamadım.

xDrive o paraları edecek bir marka olduğunu düşünmüyorum göktürk modelini kullandım 2 senede çöpe gitti, sonra xprime king aldım digerine göre %40 ucuzdu 3. sene bitti her hangi bir sorun yaşamadım.
xPrime adlı marka hakkında bir bilgim yok ama xDrive'ın iskeleti çok kaliteli malzemelerden yapılmış( İçini inceleme fırsatım olmuştu. ) normal bir kullanımda kırmanın imkanı yok sadece tekerlekleri, vs. kırılabilir bu tür parçaların da yedekleri sitelerinde satılıyor 2-3 sene sonrasında yenilersin ve bu kullanım süresi 5 seneye kadar uzayabilir daha dikkatli kullanırsan daha da uzar diye düşünmekteyim.

xPrime adlı marka hakkında bir bilgim yok ama xDrive'ın iskeleti çok kaliteli malzemelerden yapılmış( İçini inceleme fırsatım olmuştu. ) normal bir kullanımda kırmanın imkanı yok sadece tekerlekleri, vs. kırılabilir bu tür parçaların da yedekleri sitelerinde satılıyor 2-3 sene sonrasında yenilersin ve bu kullanım süresi 5 seneye kadar uzayabilir daha dikkatli kullanırsan daha da uzar diye düşünmekteyim.

Ben Göktürk Modelinin mavi renk olanı kullanmış kumaşları vs hep yırıtlma ve kopmuştu zaten tekerlek ve alt mekanizma kırılır yenisi kolayca bulunuyor ama ana koltuk kısmı gidince yenisi almak zorunda kalıyoruz. baktım şimdi 8500tl fiyatı olmuş faturaya baktım 01.12.2018de 690 tl ye satın almışım bu modeli :) xprime 22.11.2020 de 1120 tl ye almışım. mevcut fiyatları görünce çok geliyor nedense.

Dolar bazında bakınca 2018de 130$ olan ürün şu an 260$ satılıyor :)

Ben Göktürk Modelinin mavi renk olanı kullanmış kumaşları vs hep yırıtlma ve kopmuştu zaten tekerlek ve alt mekanizma kırılır yenisi kolayca bulunuyor ama ana koltuk kısmı gidince yenisi almak zorunda kalıyoruz. baktım şimdi 8500tl fiyatı olmuş faturaya baktım 01.12.2018de 690 tl ye satın almışım bu modeli :) xprime 22.11.2020 de 1120 tl ye almışım. mevcut fiyatları görünce çok geliyor nedense.

Dolar bazında bakınca 2018de 130$ olan ürün şu an 260$ satılıyor :)
Fiyatları çok pahalı zaten o konuda bir şey söylemem pandemi döneminde bütün firmalar fiyatları neredeyse iki katına çıkardılar 1000TL'ye aldığım koltuk 1 ay sonra 2.500TL olmuştu şu anda da indirimli hali bile 10.000TL ve o zamanlar Türkiye'de xDrive kadar bilinen bir marka yoktu rakiplerinin olmaması insanların bu markayı almak zorunda olması sonucu ile fiyatları yükseltmelerine sebep oldu.

Toryum modeli nasıl peki, şu an 5,500 civarına inmiş. Alınır mı?
Söylediğiniz model hakkında pek bilgim yok fakat ben olsam tercih etmezdim sade bir model pek rahat olacağını zannetmiyorum. Deneyim merkezi olan bir şehirde yaşıyorsanız deneyim merkezine gidip deneyin derim ve sanırsam mağazadan alınca +500TL gibi bir indirim daha yapılıyor.
Söylediğiniz modeli biraz inceledim Trendyol yorumlarına falan baktım ve gayet olumlu yorumlar yapıldığını fark ettim dilerseniz sizde inceleyebilirsiniz yukarı link bıraktım.

Söylediğiniz model hakkında pek bilgim yok fakat ben olsam tercih etmezdim sade bir model pek rahat olacağını zannetmiyorum. Deneyim merkezi olan bir şehirde yaşıyorsanız deneyim merkezine gidip deneyin derim ve sanırsam mağazadan alınca +500TL gibi bir indirim daha yapılıyor.
Söylediğiniz modeli biraz inceledim Trendyol yorumlarına falan baktım ve gayet olumlu yorumlar yapıldığını fark ettim dilerseniz sizde inceleyebilirsiniz yukarı link bıraktım.
Teşekkürler.
Zayıf ve kısaysanız olabilir oldukça dar bir modeldi. Bence Toryum yerine az para koyulup Anka alınır daha geniş ve daha rahat gözüküyor.
Hocam şimdi baktım da iç kısım 44 cm yazıyo. Dediğiniz gibi biraz dar. Bütçem en fazla buna yetiyor. Bu fiyat bandında daha iyisi var mı bilmiyorum, varsa önerilerinize açığım.

Hocam Atak mı önerirsiniz Konak mı? İkisinden birini almak istiyorum.Yada başka bildiğiniz güzel rahat bir koltuk varsa söylermisiniz?
Ben denediğimde maalesef Konak yoktu. Ama Konak modelinin amortisörü daha kaliteli ve sağlamdır. Atakta üzmez ben Konak modeline daha çok ısındım açıkçası oldukça sade ve iyi duruyor. İkisi de rahattır diye düşünüyorum. Atak modeli daha uzun boylulara göre yapılmış biraz da. Diğer markalarda deri koltuk denemiştim bana hiç biri rahat gelmedi mümkünse kumaş ve oturma kısmı kalın olmalı bana göre.

Geri
Yukarı