Xeon X5460 Hangi oyunları kaldırır?

metehandundar43

Femtopat
Daha fazla  
Yeni topladım arkadaslar sistemi fazla bütçem yoktu ona göre topladım zaten özellikler bu yani kaldırabileceğini düşündüğünüz oyunları yazarsanız güzel olur.

İşlemci: Intel Xeon X5460 3.16GHz 4çekirdek [2.el aldım letgodan]
Ekran kartı: AMD R7 260X GDDR5 2 GB 128Bit [2.el aldım letgodan]
RAM: DDR3 1333MHz 8 GB RAM Dual Channel.
Depolama: Seagate 320GB HDD & James Donkey 120GB SSD.
İşletim sistemi: Windows 10 Pro kurdum.
PSU: ASUS Vento 500Watt powersuply.

CS:GO oyuncusuyum 3.5 senedir kendi bilgisayarım olmadığı için internet kafede oynuyordum yazın çalışarak topladım inşallah yeter CS:GO için onu da söylerseniz güzel olur çünkü hakikaten bilmiyorum kaldırıp kaldıramıyacağını korkuyorum :D.

CS:GO'yu çok rahat oynarsın. Hayalimdeki sistemlerden birini kurmuşsun. Eski bir kasam vardı benim de ancak RAM'i 8 yapmak için anakartı değiştirmem lazımdı. İşlemciyi E5450 almıştım. RAM'i de 4 yapabilmiştim ancak. GPU'ya da R7 240 takmıştım. PSU da kaliteli olmadığı için sıkıntılıydı parça seçimlerim. Dilerim çok çok daha iyi sistemler toplarsın dostum. Hayırlı olsun sistemin.

Hocam o sistemle Düşük ayarlarda 30 FPS üzerinde PUBG, düşük ayarlarda sabit 60 FPS GTA V oynayabilirsin. CS:GO işlemciye dayanan bir oyun olduğu için seni üzmez. Ultrada bile 100'ü geçer FPS. Piyasadaki ünlü e-spor oyunlarını problemsiz ultra ayarlarda oynarsın.

Hocam o sistemle Düşük ayarlarda 30 FPS üzerinde PUBG, düşük ayarlarda sabit 60 FPS GTA V oynayabilirsin. CS:GO işlemciye dayanan bir oyun olduğu için seni üzmez. Ultrada bile 100'ü geçer FPS. Piyasadaki ünlü e-spor oyunlarını problemsiz ultra ayarlarda oynarsın.
teşekkür ederim sayenizde bilgilendim :D
CS:GO'yu çok rahat oynarsın. Hayalimdeki sistemlerden birini kurmuşsun. Eski bir kasam vardı benim de ancak RAM'i 8 yapmak için anakartı değiştirmem lazımdı. İşlemciyi E5450 almıştım. RAM'i de 4 yapabilmiştim ancak. GPU'ya da R7 240 takmıştım. PSU da kaliteli olmadığı için sıkıntılıydı parça seçimlerim. Dilerim çok çok daha iyi sistemler toplarsın dostum. Hayırlı olsun sistemin.
saolasın allah sanada güzel bi sistem nasip eder inşallah

teşekkür ederim sayenizde bilgilendim :D
Ne demek hocam. Xeon işlemcilerin gücünü bilmeyen bazı arkadaşlar kötülüyor ama o işlemci 4. nesil i5 performansı veriyor küçük bir OC ile. Xeon'ları severim ama çok ısınıyorlar. Sağlam soğutucum yok diye oyunlarda 65-70 görüyorum moralimi bozuyor.

Ne demek hocam. Xeon işlemcilerin gücünü bilmeyen bazı arkadaşlar kötülüyor ama o işlemci 4. nesil i5 performansı veriyor küçük bir OC ile. Xeon'ları severim ama çok ısınıyorlar. Sağlam soğutucum yok diye oyunlarda 65-70 görüyorum moralimi bozuyor.
bana 775 pin işlemci diyince quad al diyen 1 2 arkadasım oldu xeon almak aklımda değildi normalde internette gördüm xeon lar iyimiş yani 775 slot anakartın varsa xeon al dediler bende oyuzden aldım zaten inşallah sıkıntı yaratmaz ısınma konusuna gelicek olursak kule tipi bi tane soğutucu aldım 2 bakır ısı borusu falan var yine bi tanıdığım önermişti ucuz diye hem performanslı çalışıyormuş oyuzden bu şekilde oldu stok 30 derece falan benim sistemi ayarlamaya çalışıyorum şuan zaten :D

Geri
Yukarı