Xioami Mi Box S önerir misiniz?

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

İnternetten yaptığım okumalarla cihazın kronik olarak Wi-Fi ve donma problemleri olduğunu gördüm. Siz de aynı şeyi yaşıyor musunuz? Ek olarak cihazdan memnun olmadığınız başka şeyler var mı? Bu bütçeye başka bir ürün tavsiye eder misiniz?
Bkz: Amazon fire stick.

Mi Box S kullanıyoruz, annemlere almıştım fakat Netflix ve YouTube gibi servislerde donma-kasma meydana geldi bir süre sonra. Güncelleme veya sıfırlama gibi bir yöntemle gidermiştik, şu an nasıl bilmiyorum ama sorun giderilince gayet iyi kullanılıyordu.

Evet güncellemenin iyi geldiğinden bahsediyor herkes. Gene de pazartesiye kadar beklemedeyim o güne kadar gelen cevaplardan yola çıkarak seçimimi yapıcam. Teşekkürler.

Sadece Netflix youtube Amazon video Plex Apple TV gİbi servisleri kullanacaksanız. Apple TV de çok pahalı diyorsanız. Roku Express alın daha kaliteli.

Bu ürünü yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve yaşadığım tek sorun uzaktan kumandayı görmeme sorunu ama bunun Wi-Fi ya da bluetooth sorunu olduğundan emin değilim. Artık kumanda sürekli cihaza bağlanmaya çalıştığından mıdır, yoksa farklı bir sebepten mi bilmiyorum ama pillerini çok hızlı bir şekilde (2-3 saatte) tüketiyor ve ekrana öylece bakakalıyorsunuz :) Bu sorunu da harici bir kumanda alarak çözdüm. Bunun dışında, bugüne kadar herhangi bir 4K filmde (MX Player Pro ya da Synology DS ile izlerken) veya YouTube, Netflix gibi online sistemlerde hiç bir donma kasma sorunu yaşamadım. Güzel bir cihaz diyebilirim...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı