Xperia Z3 vs Note 4

64 vs 32bit

• Sony Xperia Z3

Oy: 21 61,8%
  • Samsung Note 4

Oy: 13 38,2%

• Oy verenlerin toplamı
    34

Kerem Ozan AY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Arkadaşlar gerçekten kötü bir şekilde arasında kaldım.
Benim istediğim özelliller genel olarak herkesin istediği özellikler ancak xperia z3 alacaktım 32 bit işlemcisi kafamı karıştırıyor. Sizce 64 bite geçildiğinde problem yaşar mıyım?
Lg G3 almayacağım her paylaşımda yazılıyor can sıkmaya başladı. Şimdiden teşekkürler :)

Ben anneme Z3 al diye yalvardım ama Note 4 aldı. Biraz inceledim bir sorununu görmedim güzel makine. Ama başka öner dersen İphone 5s kesinlikle. İphone 6 falan bana göre çöp :)

Note serisi bana göre Samsung'un en iyi ürettiği telefon serisidir. Diğer galaxy s serileri gibi özensiz bir biçimde üretilmiyor. Note serisine güncelleme veriyor samsung ve donanımsal olarakta ileride bir seridir. Z3 ile Note4 arasında kalan bir çok insan var. 64 bit ileriye doğru gereken bir özellik olacaktır. Bu gün yarın 64 bit oyun ve uygulamalar çıkmaya başlayacaktır.
Sırf 64 bit özellik sunan Note4 bu sebeple seçilebilir, +olarak başlı başına devrim olan S pen var. Bana kalırsa Z3 değilde 64 bit olması beklenen Z4'dü beklemeni öneririm. Note4- Z3 ikileminde bende kalıyorum çünkü...

Z serisini artık Sony'ye körü körüne bağlı olmayanlar dışında kimse tercih etmiyor. Zaten Sony Mobile'da bu yüzden zor zamanlar geçiriyor. Bugün Z3 alsan 2 ay sonra Z4 çıktığında eskimiş olacak. Ayrıca ekranı ve menüleri de iyi değil. Sanki 100 TL'ye tablet almışsınız havası veriyor menüleri, widgetları.

@Mithril_Ithilien insanları yanlış bilgilendirme, Samsung' un yaptıklarını san ki Sony yapıyormuş gibi gösteriyorsun. Arayüzü ve widgetleri Samsung' tan daha kaliteli.
Kusura bakmayın ama Samsung' un adı var, başka bir şeyi yok. Bende eskiden Samsung kullanıyordum, Lg G2' ye geçtiğimde rahatladım.

@Mithril_Ithilien insanları yanlış bilgilendirme, Samsung' un yaptıklarını san ki Sony yapıyormuş gibi gösteriyorsun. Arayüzü ve widgetleri Samsung' tan daha kaliteli.
Kusura bakmayın ama Samsung' un adı var, başka bir şeyi yok. Bende eskiden Samsung kullanıyordum, Lg G2' ye geçtiğimde rahatladım.
Nasıl daha kaliteli? Note 4 arayüzü materyal tasarıma uygun. Z3 ise hala dandik widgetlar ile dolu. Ekranı da güzel değil. Bu yüzden satışları iyi değil ve işleri yolunda değil. Araştırırsanız görürsünüz. Z4 çıkınca da z2 alanlar gibi kalırsınız ortada z3 alırsanız. Bırakın da en azından 1 sene telefonlar yeni kalsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı